Yeniden Refah Partisi'nde Serdar Yaman Yeniden Başkan

Yeniden Refah Partisi Atakum İlçe Başkanlığı 5 Haziran Pazar Günü Atakum Belediyesi Vedat Türkali kültür Merkezinde kongresini gerçekleştirdi.

Siyaset 06.06.2022, 09:39 06.06.2022, 13:18
Yeniden Refah Partisi'nde Serdar Yaman Yeniden Başkan

Yeniden Refah Partisi Atakum İlçe Başkanlığı 2’nci Olağan Kongresi’ni yaptı. Atakum Vedat Türkali Kültür Merkezi'nde yapılan Kongrede tek aday olan partinin Atakum İlçe Başkanı Serdar Yaman yeniden Başkan seçildi.

Yeniden Refah Partisi Atakum İlçe Başkanlığı 2. Olağan Kongresine Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Zafer Emanetoğlu, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mustafa Barutçu, Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanı Salih Şahin, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, muhtarlar ve partililer katıldı. Programda konuşan Yeniden Refah Partisi Atakum İlçe Başkanı Serdar Yaman, “iktidara yürüyüş kongremizi gerçekleştiriyoruz" dedi. 

Yeniden Refah Partisi Atakum İlçe Başkanı Serdar Yaman kongre salonunda yaptığı konuşmasında, 14 aydır ilçe başkanlığı görevini yürüttüğünü belirterek, ''Bu kutlu davaya sonuna kadar inandım. Bu davaya gelmemde vesile olan İl Başkanımız Salih Şahin'e, bu yolculuğuma ışık olan Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mustafa Barutçu'ya teşekkür ediyorum. 14 aydır yanımızda olarak bizlerle yol yürüyen dava arkadaşlarıma ayrıca teşekkür ediyorum. Çok çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz. Yeniden Refah bayrağını Atakum'un en yükek burçlarına dikeceğiz.'' ifadelerine yer verdi.

Güven tazeleyen Serdar Yaman, üyelerin tamamının oyunu aldı.

YÖNETİM ASİL ÜYELER

 1. Serdar Yaman
 2. Fatih Sevin
 3. Ramazan Çolak
 4. Davut Çelik
 5. Uğur Güner
 6. Hüseyin Çiftlik
 7. Necmettin Yıldız
 8. Mustafa Karadiş
 9. Murat Karaman
 10. Onur Sağlam
 11. Ahmet Selçuk Kaynarpınar
 12. Engin Güler
 13. Abdulvahap Kavaklı
 14. İsa Aksoy
 15. Abdulkadir Bulut
 16. Ceyhun Aktaş

YÖNETİM YEDEK ÜYELER

 1. İbrahim Koman
 2. Hüseyin Avni Güven
 3. Enes Akdağ
 4. Ali Çelik
 5. Bayram Hasan Aydoğdu
 6. Sefer Güner
 7. Mustafa Gündoğdu
 8. Selim Çamaş
 9. Fatih Sayır
 10. Feyyaz Aydoğdu
 11. Yusuf Koman
 12. Oktay Erdem
 13. Faruk Demir
 14. Şaban Yılmaz
 15. Yakup Yaman

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)