Yılmaz: 19 yıldır ülkemiz eser ve hizmet siyaseti ile yönetiliyor

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, Canik ilçesinde gerçekleştirdiği programda, Canik'in büyük bir gelişim ve değişim süreci yaşadığına dikkat çekti.

Siyaset 31.08.2021, 21:49 31.08.2021, 23:15
Yılmaz: 19 yıldır ülkemiz eser ve hizmet siyaseti ile yönetiliyor

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Canik ilçesinde gerçekleştirdiği bir dizi programda, AK Parti ilçe binasında teşkilat üyeleriyle bir araya geldi. Milletvekili Yılmaz, İlçe başkanı Mahmut Gençay'dan parti çalışmaları hakkında bilgi aldı. Daha sonra Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'yı da makamında ziyaret eden Yılmaz istişarelerde bulundu.

Ev ve mahalle ziyaretleri de gerçekleştiren Yusuf Ziya Yılmaz, "Canik ilçemiz büyük bir koordinasyon içinde her alanda gelişimini sürdürüyor. Şehrimize, halkımıza hizmet noktasında herkes büyük gayretler gösteriyor." dedi.

Canik'in büyük bir gelişim ve değişim süreci yaşadığın, hem merkezi hükümet, hem de yerel yönetimlerin yürüttüğü başarılı çalışmaların süreci hızlandırdığını kaydeden Yılmaz, "AK Parti her zaman eser ve hizmet siyasetine odaklanarak hedeflere koşmayı ön planda tutmuştur." diyen Yılmaz, "19 yıldır ülkemiz eser ve hizmet siyaseti ile yönetiliyor. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın çizdiği büyük vizyonu hepimiz, tüm yöneticilerimiz harfiyen uygulamalıyız. Şehirlerimiz de, ilçelerimiz de bu yönde büyük bir özveri ve gayretler sergileniyor. Canik ilçemizde belediyemiz, teşkilatımız bu vizyona odaklı. El ele kentimizin daha ileri taşınması için ne gerekiyorsa yapacağız. " diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)