Alexa

Yılmaz; Herkes Kazanacak Türkiye Kazanacak

Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, ''Herkes kazanacak, Türkiye kazanacak. Bizler siyasi hakem olarak hep milletimizi gördük ve hep güvendik." dedi.

Yılmaz; Herkes Kazanacak Türkiye Kazanacak

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, İstanbul'da 23 Haziran'da gerçekleşecek Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim çalışmalarına katıldı. 

Samsunlu sivil toplum kuruluşu derneklerine yönelik çalışmalar kapsamında İstanbul'da bulunan Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan ve  Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül ile birlikte İstanbul İl Başkanlığı'nda önce Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, ardından Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ile görüştü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Samsunlulara gönülden sevgi ve selamlarını iletti.

Çarşamba Dernekler Federasyonu'nu ziyaret eden Yılmaz, federasyon başkanı Hayati Sözen ve federasyon üyeleriyle buluştu, seçimlerde Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım'a destek istedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf  Ziya Yılmaz, 23 Haziran'da demokrasi şölenin yaşanması için el ele gönül gönüle, büyük bir destekle seçim çalışmalarının sürdüğünü söyledi. Samsun Milletvekili Yılmaz yaptığı açıklamalarda; "Herkesten Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım'a tam desteği bekliyoruz.  İstanbul'da 23 Haziran'da tüm kirli oyunlar bozulacak, demokrasi yerini bulacak, taçlanacak. Bizler siyasi hakem olarak hep milletimizi gördük ve hep güvendik. Demokrasiye inanan, milli iradeye güvenen herkes İstanbul için en doğru kararı verecektir. İstanbul için önemli bir süreç devam ediyor. Bir olacağız el ele vereceğiz, gönül gönüle demokrasi içinde seçim çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Sayın Binali Yıldırım, Türkiye'nin gözbebeği kentimizi geleceğe çok daha iyi hazırlayacak. Herkes kazanacak, Türkiye kazanacak.  Sandıkta halkımızın kararını baş tacı yapacağız. Sandığa sahip çıkacağız, milli iradenin tam yansıması sağlanacak."  dedi. 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2019, 13:57
YORUM EKLE

banner325