banner434

banner433

Yılmaz, Kar Etkisi Altında Olan Kavak ve Ladik'i Ziyaret Etti

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, kar yağışının etkisi altında olan Kavak ve Ladik ilçelerine ziyaretler gerçekleştirdi.

Siyaset 26.01.2022, 21:32
Yılmaz, Kar Etkisi Altında Olan Kavak ve Ladik'i Ziyaret Etti

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, kar yağışının etkisi altında olan Samsun ilçelerine ziyaretler gerçekleştirdi.

Samsun'da çalışmalarını sürdüren Milletvekili Yılmaz, Yakakent, 19 Mayıs ilçelerinin ardından kar yağışının etkisi altında olan Kavak ve Ladik ilçelerinde kaymakamlık, belediye ve AK Parti ilçe başkanlıklarına ziyaretlerde bulundu. karla mücadele, yürütülen projeler ve teşkilat çalışmaları hakkında istişarelerde bulunan Yılmaz, vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

Yılmaz, Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ve İlçe Başkanı Onur Bakır, Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özer, İlçe Başkanı Recep Dirican'dan özellikle karla mücadele olmak üzere, ilçede yürütülen çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldı.

"DEVLETİMİZ TÜM İMKANLARIYLA SAHADA"

Son günlerde artan kar yağışıyla birlikte ilçelerde zor günlerin yaşandığını belirten Yusuf Ziya Yılmaz, devletin tüm imkanlarıyla sahada olduğunu, vatandaşın tüm çağrılarına yetişilmeye çalışıldığını söyledi.

Özellikle bazı ilçelerin kırsal bölgelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle ahır gibi benzeri yapıların yıkıldığı yönünde bilgilerin geldiğini paylaşan Yılmaz, "İlçelerimizi ziyaret ederek tüm çalışmaları yerinde takip etmeye çalışıyoruz. Valiliğimiz, kaymakamlıklarımız, belediyelerimiz tüm kamu kurumlarımız büyük bir koordinasyon içinde yol açma ve diğer hizmetleri yerine getirmeye çalışıyor. Gece gündüz demeden halkımızın hizmetinde olan tüm personelimize teşekkür ediyorum." dedi.

Halka hizmet noktasında hiç bir eksikliğin yaşanmasını istemediklerini ifade eden Yılmaz, "Zor kış şartlarında herkes büyük zorluklar çekiyor. Biz her zaman halkımızın yanındayız. AK Parti teşkilatlarımızda siyaset odaklı değil halka hizmet odaklı bir anlayışla ilçelerinde halkımıza destek olmaya çalışıyorlar. Bizlerde sahadayız, şehrimiz de yaşanan her gelişmeyi yakinen takip ediyoruz." diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)