Yusuf Ziya Yılmaz: 84 milyon kenetlenmeliyiz

Yusuf Ziya Yılmaz, "Başka Türkiye yok, 84 milyon kenetlenerek geçmişte olduğu gibi gönül gönüle, el ele vererek ülkemizi daha ileri taşımalıyız." dedi.

Siyaset 22.07.2022, 23:29 22.07.2022, 23:42
Yusuf Ziya Yılmaz: 84 milyon kenetlenmeliyiz

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Başka Türkiye yok, 84 milyon kenetlenerek geçmişte olduğu gibi gönül gönüle, el ele vererek ülkemizi daha ileri taşımalıyız." dedi.

AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı 'Kuruluştan Bugüne Hep Birlikte 2023'e" etkinliği Ömer Halis Demir Çok Amaçlı Salon'da gerçekleştirildi. Geniş katılımın olduğu etkinlikte birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı.

Etkinliğe katılanlarla selamlaşan AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, yaptığı konuşmada AK Parti'de uzun yıllar gönülden, fedakarca görev almış, hizmet etmiş her bir ferdin büyük Türkiye yoluna katkı sağladığını ve her birinin değerinin ayrı olduğunu söyledi.

Türkiye'ye hizmet noktasında AK Parti kadrolarında hiç bir ayrım olmadığını, en önemli kriterin en iyi hizmet olduğunun altını çizen Yılmaz, "Bu kutlu yolda AK Parti ülkenin, vatandaşlarımızın menfaati doğrultusunda cansiperane çalışmalarla ülkemizin kalkınma sürecine çok büyük katkılar sağlamıştır. Partimizin kuruluşundan bugüne kadar birçok değerli insanlar hizmet vermiştir. Emeklerini, çabalarını unutmamız mümkün değildir. Bu vefa buluşmalarında onları gördükçe gurur duyuyorum." diye konuştu.

Dünyadaki gelişmelere bağlı olarak Türkiye'de de ekonomi başta olmak üzere bazı sıkıntıların yaşandığını kaydeden Yılmaz; "Cumhurbaşkanımız liderliğinde yaşanan tüm sıkıntıların minimize edilmesi, halkımıza en az yansıması, bu sürecin atlatılması için büyük mücadeleler, destekler veriliyor. AK Parti Türkiye'yi her zaman zor günlerden kurtardı. Küresel ölçekli bu sıkıntılardan da yine atılacak adımlarla kurtaracaktır. Sadece halkımızdan sabır ve destek bekliyoruz. Biz bir aileyiz, ailemiz ise çok büyüktür." şeklinde konuştu.

Yılmaz, konuşmasında Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'e yaşadığı sağlık süreciyle ilgili geçmiş olsun dileklerini de iletti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)