Alexa

Yusuf Ziya Yılmaz, hedeflerimizden asla şaşma olmayacak

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Ülkemiz için hedeflerimizden asla şaşma olmayacak." dedi.

Yusuf Ziya Yılmaz, hedeflerimizden asla şaşma olmayacak

Büyük, güçlü Türkiye için mücadelenin süreceğini, hedeflerde ise asla şaşma olmayacağını belirten Yusuf Ziya Yılmaz, yol üzerinde trafik denetlemesi yapan polislerin ve belediye çalışanlarının yanında durarak Berat kandillerini kutladı.

AK Parti İlkadım  İlçe Başkanı Oktay Avcılar ve yönetim kurulunu ziyaret eden Yılmaz, Tekkeköy ilçesinde Belediye Başkanı Hasan Togar ile birlikte Çinik Mahallesi'nde Ayşe Bilgin'in cenaze namazına katıldı. Ardından rahatsızlığı nedeniyle evinde tedavi gören Kışla Mahallesi eski muhtarı Ahmet Şahin'i ziyaret etti, 

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  hiç bir zaman haktan, hukuktan ayrılmayan, demokrasinin gereklerini harfiyen yerine getirmeye çalışan AK Parti iktidarının Türkiye'de değişim ve dönüşümün öncülüğünü yaptığını söyledi.

Türkiye'nin önemli bir yerel seçimi geride bıraktığını şimdi çok çalışma, hizmet, halkın gönlüne daha çok girme dönemi olduğunu kaydeden milletvekili Yılmaz, sandıktan çıkan sonuçların baş tacı gören bir siyasi parti olduklarını, herkesi kucaklayarak yola devam edileceğini belirtti.

Türkiye büyük hedeflerine halkımızın güçlü desteğiyle ulaşacaklarını belirten Yılmaz açıklamasını şöyle devam ettirdi:

"31 Mart yerel seçimleri geride kaldı. Artık önümüze bakmamız teşkilatlarımız, meclis üyelerimiz, belediye, ilçe başkanlarımız, halkımız el ele vererek gönül belediyeciği yolunda ilerlememiz gerekli. Eksikliklerini, hatalarını gören, öz eleştirisini yapan, bunları gideren, halkına güvenen bir parti olarak yeni bir döneme girdik. Türkiye için, şehirlerimiz için, halkımız için büyük hedefleri olan kadrolarız. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde daha çok çalışacağız. Ülkemiz için hedeflerimizde asla şaşma olmayacak."

KAPSAMHABER

YORUM EKLE