Yusuf Ziya Yılmaz, Karabulutlar Estirmek İsteyenler Başaramayacak

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı'nın çalışmaları kapsamında Çorum ve Amasya'da bir dizi programlarlar gerçekleştirdi.

Siyaset 07.02.2021, 17:16
Yusuf Ziya Yılmaz, Karabulutlar Estirmek İsteyenler Başaramayacak

Çorum ve Amasya'da bir dizi programlarlar gerçekleştiren AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, konuşmasında  "Aziz milletimiz kazanımlarına gözünü dikenlere bugüne kadar fırsat vermemiştir, bundan sonra da fırsat vermeyecektir." ifadelerini kullandı.

Çorum'da belediye başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ve ilçe belediye başkanlarının katılımıyla toplantı yapan Yılmaz, Belediye ve parti çalışmalarının değerlendirildiği toplantı ardından Amasya'ya geçti. Milletvekili Yılmaz, burada AK Parti Amasya Milletvekili Mustafa Levent Karahocagil, il başkanı Mehmet Akif Kesmekaya ile ilçe belediye başkanları ve il yönetimiyle bir araya gelerek, yerel yönetim başkanlığının çalışmaları kapsamında halka en iyi hizmet hedefiyle Çorum ve Amasya'da verimli çalışmalar yaptıklarını belirtti.

Gönül belediyeciğiyle taçlanıyor

Belediyelerin eksikliklerinin giderilmesi yönünde büyük çaba sarfettiklerini belirten Yusuf Ziya Yılmaz, ""Belediyelerimizin başarısı, halkımızın büyük desteğiyle daha ileri taşınacak" diyen Yılmaz, "Belediyelerimiz ve teşkilatlarımızla sürekli bir koordine halindeyiz. AK belediyecilik kavramı hizmet odaklıdır ve şehirlerimizin gelişimine, kalkınmasına, ihtiyaçların giderilmesine yöneliktir. Belediye başkanlarımızın büyük çabalarının neticeleri alınıyor, şehirlerimiz hizmet, gönül belediyeciğiyle taçlanıyor. Eksikliklerimiz var ise giderilmesi noktasında da büyük bir çaba harcıyoruz. Halkımız yanımızda olduğu sürece daha çok şeyleri başaracağız. " dedi.

Karabulutlar Estirmek İsteyenler Başaramayacaklar

Ülkenin üzerinde sürekli karabulutların dolaşması için çaba harcayanlar olduğuna dikkat çeken Yılmaz, burada yaptığı konuşmada şunları söyledi; "Ne yaparlarsa yapsınlar Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemizin büyük hedeflerine kavuşması için çalışacağız. Halkımızın büyük desteği ve hükümetimizin kararlı duruşuyla bunu başaracağız. Milletimiz kazanımlarına gözünü dikenlere bugüne kadar fırsat vermemiştir, inşallah bundan sonra da fırsat vermeyecektir. Ülkemizin huzurunu kaçırarak bir şeyler elde etmek isteyenler yine hüsrana uğrayacaktır. Allah’ın izniyle büyük ve güçlü Türkiye’nin inşasının önünde duramayacaklar. Ne sorunlar varsa, yine halkımızla birlikte aşacağız. Güzel günlerin ülkemizi beklediğine hepimiz inanıyoruz."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)