Yusuf Ziya Yılmaz: Kendini Muhakeme Edebilen Bir Partiyiz

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Tekkeköy ve Vezirköprü ilçe danışma meclisi toplantılarına katıldı. Yılmaz, , "El ele verirsek her tarafa ışık saçarız" dedi.

Siyaset 30.07.2018, 22:23 30.07.2018, 22:49
Yusuf Ziya Yılmaz: Kendini Muhakeme Edebilen Bir Partiyiz

Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,"Biz her zaman doğruluktan birbirimize sarılmaktan, halka hizmetten şaşmayacağız." dedi. teşkilatlar, Çalışma arkadaşları olarak bir olacaklarını bu birliğin her tarafa ışık saçacağını belirten Yılmaz,  "Biz kendini muhakeme edebilen bir partiyiz. Merkezi hükümette olduğu gibi yerel yönetimlerde de devrim niteliğinde çalışmalar gerçekleştirildi. Bunları halkımıza iyi anlatacağız. Kapı kapı dolaşacağız, halkımızla bağlarımızı hiç bir zaman koparmadık, koparmayacağız." dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Tekkeköy ve Vezirköprü ilçe danışma meclisi toplantılarına katıldı.

Yılmaz, AK Parti Tekkeköy  ve Vezirköprü danışma meclisi toplantılarında teşkilat üyeleriyle bir araya gelerek, Parti çalışmalarının değerlendirildiği toplantılarda konuştu. Yılmaz, AK Parti'nin büyük bir aile olduğunu, bu ailenin hiç bir menfaat beklemeden tek hedefinin dava ve halka hizmet olduğunu söyledi.

"Kendini muhakeme edebilen bir partiyiz"

"Halkımızın en güvendiği siyasi parti olarak bu kutlu yürüyüşte el ele vereceğiz. Birbirimizin elini sevgiyle sıkacağız. Hatalarımızla değil, birbirimizin hatalarını gidererek destek vererek çalışacağız. Bizim boş tartışmalarla vakit geçirecek hiç bir anımız yok. Halkımızın bize duyduğu güveninin gereklerini hep birlikte aksatmadan yerine getireceğiz." ifadelerinden sonra, Ak Parti olarak kendilerini mahkeme edebilen bir parti olduklarını söyleyerek konuşmasını şöyle tamamladı.

"Hatalarımızı eksikliklerimizi çok iyi analiz ederek bunların hepsini gidereceğiz. Biz kendini muhakeme edebilen bir partiyiz. Merkezi hükümette olduğu gibi yerel yönetimlerde de devrim niteliğinde çalışmalar gerçekleştirildi. Bunları halkımıza iyi anlatacağız. Kapı kapı dolaşacağız, halkımızla bağlarımızı hiç bir zaman koparmadık, koparmayacağız."

İlçe danışma meclisi toplantılarına AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Turan Çakır, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt, Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar ve partililer katıldı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)