Alexa

Yusuf Ziya Yılmaz, Şehidimizin acısını yüreğimizde yaşıyoruz

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Piyade Uzman Onbaşı Mutlu Can Meşeci'nin şehit olması nedeniyle taziye mesajı yayımladı.

Yusuf Ziya Yılmaz, Şehidimizin acısını yüreğimizde yaşıyoruz

Zeytin Dalı Harekatı üs bölgesinde teröristlerin hain saldırısı sonucu Piyade Uzman Onbaşı Mutlu Can Meşeci'nin şehit olması nedeniyle taziye mesajı yayımlayan AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Mutlu Can yavrumuz şahadet şerbetini içti. Ailesinin acısını hepimiz paylaşıyoruz. O  bizim de evladımızdı." dedi.

Can Meşeci, 10 Ekim günü Zeytin Dalı Harekatı üs bölgesine teröristler tarafından yapılan havan saldırısında yaralanmıştı. Gaziantep'te tedavi altına alınan Piyade Uzman Onbaşı Mutlu Can Meşeci, 10 gün sonra yaşam mücadelesini kaybederek şehit oldu.

Yılmaz, Samsun'un Bafra ilçesinde ikamet eden Piyade Uzman Onbaşı Mutlu Can Meşeci'nin şehit haberi üzerine derin bir üzüntü yaşadıklarını ifade etti. Yusuf Ziya Yılmaz, şehide Allah'tan Rahmet, kederli ailesine ise başsağlığı dileyerek,  vatan uğruna canını veren kahraman şehitlere, gazilere büyük bir minnet ve şükran borçlu olunduğunu hatırlattı.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  "Şehidimizin acısını yüreğimizde yaşıyoruz. Bafra ilçemizde şehidimizin evine büyük bir ateş düştü. Hain saldırı sonucu ağır yaralanan Mutlu Can yavrumuz şahadet şerbetini içti. Ailesinin acısını hepimiz paylaşıyoruz. O  bizim de evladımızdı. Vatan ve bayrak uğruna  büyük fedakarlıklarla görev yapan güvenlik güçlerimizi Rabbim korusun. Rabbim hainlere fırsat vermesin." dedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner325