Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye güvenli bir limandır

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Tarih boyunca mazlumların güvenli limanı olan Türkiye, ne kadar güçlü olursa gözyaşı azalır, hak yerini bulur, huzur gelir." dedi.

Siyaset 18.10.2020, 19:05
Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye güvenli bir limandır

"Tarih boyunca mazlumların güvenli limanı olan Türkiye, ne kadar güçlü olursa gözyaşı azalır, hak yerini bulur, huzur gelir." ifadelerini kullanan AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'ı ziyaret etti. 

AK Parti Çarşamba İlçe Başkanlığı'nda teşkilat üyeleriyle buluşan Yılmaz, ilçe başkanı Taner Özden'den bilgi aldı. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla 1 Kasım Pazar günü 19 Mayıs Stadyumu'nda gerçekleşecek AK Parti Samsun İl Kongresi'ndeki büyük kucaklaşmaya vatandaşları davet eden Yusuf Ziya Yılmaz, aziz milletin verdiği güçle Türkiye'nin önünde duran tüm engellerin tek tek ortadan kaldırıldığını, geleceğe emin adımlarla yüründüğünü söyledi.

Türkiye'nin tarihten gelen gücüyle, duruşuyla, inancıyla, maneviyatıyla her zaman mazlumların, ihtiyaç duyanların güvenli limanı olduğunun altını çizen Yılmaz,  "Ülkemiz ne kadar güçlü olursa bu coğrafyada, huzur, istikrar da bir o kadar güçlü olur. Bölgemizi ateş çemberine çevirenlerin emellerine ulaşmaması için devletimiz ne gerekiyorsa yapıyor. Kan ve göz yaşını asla kabul etmiyoruz. Hakkın, hukukun sağlanması için çaba harcıyoruz. Toprakları işgal altında olan Can Azerbaycan'ın yanındayız, her zaman olacağız. Libya'da, Suriye'de sınırlarımızda, ötesinde, Mavi Vatan'da var olacağız. Olacağız ki; haklarımız yok sayılmasın, mazlumlar daha ağlamasın, bazıları gözyaşından beslenmesin. Zulümün olduğu her yerde Türkiye Cumhuriyeti Devleti olacaktır." dedi.

Milletvekili Yılmaz, Kılıçdede Mahallesi'nde hizmete açılan Duru Psikoloji ve Beslenme Kliniği'ne hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Uzm. Psikolog Fulya Zorlu Zorba, Diyetisyen Beyza Ünlü tarafından hizmete açılan kliniği gezen Yılmaz, daha sonra esnafla buluştu. Hayırlı işler temennisinde bulunan Yılmaz, gezide pandemi nedeniyle berber önünde saç tıraşı olan çocuklara ilgi gösterdi, ailesiyle sohbet etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
14°
açık