1965 Samsunspor Derneği 'Hatıra Kombine' Çıkışı

1965 Samsunspor Derneği (1965 SSDER) üyeleri arasında tanışma ve kaynaşma toplantısı düzenlendi.

Spor 02.10.2020, 19:50
1965 Samsunspor Derneği 'Hatıra Kombine' Çıkışı

Samsun'da bir süre önce faaliyetlerine başlayan 1965 Samsunspor Derneği (1965 SSDER) üyeleri arasında tanışma ve kaynaşma toplantısı düzenlendi. 1965 Samsunspor Derneği Genel Sekreteri Fırat Kızıl yaptığı açıklamada. Samsunspor Kulübünün başlatmış olduğu "Hatıra Kombine" ve yeni sezon forması alarak takımına destek çıkılmasını istedi. 

Samsun'da Yılport Samsunspor'a katkı sağlamak ve destek olmak amacıyla Samsunspor sevdalıları tarafından kurulan 1965 Samsunspor Derneği, kuruluş çalışmalarını tamamladı.

Derneğin kurucu ve yeni üyeleri arasında düzenlenen tanışma ve kaynaşma toplantısında, Sam Time Kafe'de dernek Kültür Sanat ve Organizasyon Komitesi'nce "Tanışma-Kaynaşma Toplantısı"nda konuşan 1965 Samsunspor Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Çağdaş Yıldırım, şunları söyledi:

''Samsunspor sevdalıları olarak bir araya geldik. Tek amacımız var, Samsunspor. Dernek üyelerimiz arasından birlik ve beraberliği arttırmak adına sürekli etkinlikler düzenleyerek bir araya geleceğiz''

Toplantıda konuşan 1965 Samsunspor Derneği Genel Sekreteri Fırat Kızıl, düzenlenen etkinlik ve yapılan projeleri üyelere aktarırken, Samsunspor Kulübünün başlatmış olduğu "Hatıra Kombine" ve yeni sezon forması alarak takımına destek çıkılmasını istedi. Dernek yönetici ve üyeleri, toplantı sonunda hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)