1965 Samsunspor Derneği; Kendinize Gelin Beyler!

Bursaspor - Samsunspor maçın ardından alınan mağlubiyetin ardından 1965 Samsunspor Derneği tarafından yazılı basın açıklamasında, "Giydiğiniz o forma kutsaldır. Muzaffer Badalıoğlu'nun yenildiğinde ertesi gün Samsun sokaklarına utancından çıkmadığı bir takımdır Samsunspor..." denildi.

Spor 12.12.2020, 22:15 13.12.2020, 12:01
1965 Samsunspor Derneği; Kendinize Gelin Beyler!

1965 Samsunspor Derneği sert bir açıklama yaparak uyarıda bulundu. Bursaspor - Samsunspor maçın ardından alınan mağlubiyetin ardından 1965 Samsunspor Derneği yapmış olduğumuz açıklaması şöyle:

Kendinize gelin beyler, kendinize...!

Giydiğiniz o forma kutsaldır. Muzaffer Badalıoğlu'nun yenildiğinde ertesi gün Samsun sokaklarına utancından çıkmadığı bir takımdır Samsunspor... Sizlere sezon başından beri güvendik,

LAKİN!

Yazık değil mi Koca bir camiaya, yazık değil mi Başkan Yüksel Yıldırım'a... Yazık değil mi malzemecisinden masörüne, çaycısına kadar işini en iyi şekilde yaparak sizleri maç gününe hazırlayıp tesislerden yolcu eden emekçilere... Yazık değil mi? Size inanan büyük Samsunspor taraftarına...

Artık kendinize çeki düzen verin. Ve sahaya şanlı Atatürk'lü armanın ağırlığını bilerek çıkın. Maçlar kazanılır, maçlar kaybedilir ama sahaya ruhunuzla çıkın.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
18°
açık