Alexa

Adana Demirspor: 0 - Samsunspor: 0

PTT 1.Ligi’nden “direk” olarak Süper Lige çıkmayı planlayan Adana Demirspor ile “Play-Off” ayağında yer bulmayı düşünen Samsunspor arasındaki müsabaka 0-0 bitti.

Adana Demirspor: 0 - Samsunspor: 0

 STAD: 5 Ocak Fatih Terim
HAKEMLER: Süleyman Abay,Arkın Akgöl, Gökmen Olgaç.
A.DEMİRSPOR: Janoseviç, Tayfur, Şaban , Abdulkerim, Hakan, Attamah, Umut Gündoğan, Hurşut (Dk.83 Alles), Beykan,(Dk.72 Timur), Hüseyin Kala,(Dk.65 Oğuzhan), Özgürcan.
SAMSUNSPOR: Soner, Murat Akyüz, Mustafa, Ayhan Tuna, Fatih, Hasan, Taha, Ofoedu, Musa(Dk.90+2 Recep Niyaz ), Eren (Dk.75 Zafer), Mbilla (Dk.89 Sezer )
GOLLER: 
SARI KARTLAR: Hakan, Abdülkerim (A. Demirspor)

PTT 1.Ligi’nden “direk” olarak Süper Lige çıkmayı planlayan Adana Demirspor ile “Play-Off” ayağında yer bulmayı düşünen Samsunspor arasındaki müsabaka 0-0 bitti. 
Adana Demirspor’un Umut, Beykan ikilisiyle aranan gol ise ilk 45 dakikada bulunamadı. Hurşut’un ortaları, Özgür Can’dan önce Samsun Kaleci’si Fatih Kılıçkaya’nın ellerinde eridi. Devre karşılıklı atakları yansıtsa da başladığı gibi kapandı: 0-0

MAÇTAN DAKİKALAR
9.DAK: Samsunspor, Umut’un hatası sonrası Eren ile atak geliştirdi.Eren ile Musa’nın verkaçında topla buluşan Mbilla oldu. Bu oyuncunun yerden vuruşunu Janoseviç kontrolüne aldı.

14.DAK: Adana Demirspor, Hüseyin Kala ile serbest atış kullandı. Top birinci direk hizasına geldi. Burada topu önünde gören Beykan, ayağının ucuyla topa dokundu. Beykan topun üstünden atlamayı düşünseydi meşin yuvarlak ağlara takılabilirdi.
18.DAK: Samsunspor atağında, Şaban Mbilla’yı çizgi üzerinde durdurdu. Duran topun atışını Mustafa yaptı. Bu oyuncu topu cezaalanı içine ortaladı. Taha 6 pastan kafayı kötü vurunca Samsunspor mutlak bir golden oldu.
20.DAK: Demirspor, Hurşut’un gayretiyle atak geliştirdi. Bu oyuncu dar alanda, yönü Samsunspor kalesine olan Umut’un önüne topu aktardı. Umut’un sert şutunu kaleci Soner çift yumrukla çıkardı.
21.DAK: Tehlikeyi önleyen Samsunspor kontra atak geliştirdi. Murat’ın uzun topu kovalayan Mbilla’ya Tayfur engel olamadı. Mbilla’nın kısa düşen pasına üç pasta Musa Aydın vuramayarak takımını mutlak golden etti.
24.DAK: Şaban’ın, Mbilla’ya engel olduğu ceza atışını Musa yaptı. Demirspor, cezaalanı içine gelen yüksek topa Mbilla kafa vurdu. Top oyun alanı dışında kaldı.

37.DAK: Hurşut sağ kanattan atak geliştirdi. Bu oyuncu cezaalanı çine topu ortaladı. Özgürcan topla buluştuğu an pasını Beykan’a çıkardı. Beykan’ın vuruşunda top yan direği yalayarak auta çıktı.
İlk yarıda başka atak olmayınca devre golsüz kapandı

İKİNCİ YARI

53.DAK: Hurşut’un maraton tribünleri önünden taşıdığı topu, Samsunspor cezaalanı içine ortaladı.Ortayı değerlendirmek isteyen Özgürcan’ı, Ayhan Tuna cezaalanı çinde formasında çekti ve düşürdü. Hakem Süleyman Abay kadar yardımcısı Arkın Akgöl pozisyonu seyretti. Adana Demirspor’un penaltısı verilmedi.
70.DAK: Tayfur cezaalanı önünden senrt vurdu top yan direği yalayarak auta çıktı.
74.DAK: Umut’un pasıyla cezaalanı içinde buluşan Özgürcan, topa sert vurdu top farklı şekilde auta çıktı.
81.DAK: Samsunspor Ofoedu çakılı alana gelen topa Taha kafa vurdu. Top yan direkten döndü. Demirspor oyuncusu Abdülkerim uzaklaştırdı.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2015, 21:21
YORUM EKLE