Ali Efe Katırcı, Turgutluspor’un Gururu Oldu

Ali Efe Katırcı, Fenerbahçe altyapısına transfer olarak Turgutlu’nun gururu oldu.

Spor 21.02.2019, 14:18 21.02.2019, 14:41
Ali Efe Katırcı, Turgutluspor’un Gururu Oldu

Turgutlu Belediyesi ve Turgutluspor Futbol Akademisi U14 Futbol Takımı oyuncularından Ali Efe Katırcı'yı tebrik eden Turgay Şirin, Ali Efe hem Turgutluspor’un hem de Turgutlu Belediyesi Futbol Akademisi’nin gurur kaynağı olduğunu söyledi.

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin de genç futbolcu Ali Efe Katırcı ve ailesini tebrik ederek, Turgutlu’ya yaşattıkları gururun mutluluğunu paylaştı.

Turgutlu Belediyesi Futbol Akademisi geleceğin sporcularını yetiştirme adına çalışmalarına devam ediyor.

Turgutlu Belediyesi Futbol Akademisi’nde yer alan 2005 doğumlu Ali Efe Katırcı Fenerbahçe’nin alt yapı antrenörlerinin dikkatini çekerek Fenerbahçe’ye transfer oldu.

Ali Efe Katırcı ve ailesi, Turgutluspor Tesisleri’nde Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin ve Turgutluspor Kulüp Başkannı Hakan Sezer tarafından ağırlandı. Ali Efe’yi tebrik eden Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin ise yaptığı açıklamada şöyle dedi:

“Ali Efe hem Turgutluspor’un hem de Turgutlu Belediyesi Futbol Akademisi’nin gurur kaynağı oldu ve en güzellerinden biri de arkadaşlarına ilham verdi. Kendisi Fenerbahçe Futbol Kulübü tarafından beğenildi ve transferi gerçekleşti. Kendisini tebrik ediyorum. Turgutlu’muzu Fenerbahçe gibi bir kulüpte başarıyla temsil edeceğine gönülden inanıyorum. Ailesini de gönülden kutluyorum. Çok başarılı bir evlat yetiştirmişler”

Ali Efe Katırcı da kendisini yetiştiren Turgutluspor’un başarılı antrenörlerine ve Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’e teşekkür etti. 

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu