Alexa

Ali Koç, FB TV'de Flaş Açıklamalar Yaptı

FB TV'de Camiaya Sesleniş programında konuşan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, "Bu formanın içine seni, beni koy, daha fazla gol atar, daha fazla puan alırdık." dedi. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Camiaya Sesleniş programında açıklamalarda bulundu.

Ali Koç, FB TV'de Flaş Açıklamalar Yaptı

FB TV'de Camiaya Sesleniş programında konuşan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç"Bu formanın içine seni, beni koy, daha fazla gol atar, daha fazla puan alırdık." dedi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Camiaya Sesleniş programında açıklamalarda bulundu.

İşte Koç'un açıklamaları:

"Kulübümüzün Youtube kanalını daha aktif kullanacağız. Belki transferleri oradan açıklarız. Gözümdeki rahatsızlık nedeniyle programımızda bir günlük gecikme oldu. Özür dilerim. Halk arasında arpacık dediğimiz rahatsızlık. Camiaya Sesleniş programı için bir zaman belirlemedik fakat 1-2 ay arayla yapacağımızı söylemiştim.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Beni Seçim Sürecinde FETÖ'cü Yapmaya Çalıştılar.

Şunun bilinmesi lazım ki, Fenerbahçe'de birçok konuda fikir ayrılığı olabilir. Ama 7'den 70'e bütün Fenerbahçeliler 3 Temmuz konusunda, bize yapılanlar konusunda aynı düşüncede. Bugün biz, yarın başkası, kim olursa olsun dimdik duracaktır. Bugünlerde atıp tutmak kolay, o günlerde yaşadıklarımızı Allah bilir. Ben o günlerde yönetici olarak işin bizzat içindeyim. O günlerde dimdik durmak çok önemliydi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Beni Seçim Sürecinde FETÖ'cü Yapmaya Çalıştılar

"ERWİN KOEMAN ADAM GİBİ ADAM"

Beni seçim sürecinde FETÖ'cü yapmaya çalıştılar. Bana yapılan bu saldırılara şaşırmıyorum. 100 bin kişi beni BİMER'e, CİMER'e şikayet etti. Zaman zaman bu saldırılara maruz kalıyoruz. Erwin hocamız bizim şartlarımıza uyamadı. Birçok kırılma maçı oldu. O kırılma maçlarındaki başarısız sonuçlara rağmen hocamızın arkasında durduk. Ancak puan tablosundaki yerimiz kabul edilecek gibi değildi. Ardından yollarımızı ayırma kararı aldık.Ardından Erwin Koeman ile devam ettik. Adam gibi adam derler ya, Erwin Koeman tam olarak öyle biriydi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Beni Seçim Sürecinde FETÖ'cü Yapmaya Çalıştılar.


"İYİ Kİ ERSUN YANAL'I GETİRMİŞİZ"

Ersun Hoca'yı niye getirdik, nasıl getirdik, bu konuda da eleştiriliyoruz ama iyi ki getirmişiz. Zaten detaylarını birazdan anlatacağım. Çok kısa bir zamanda takıma çok iyi bir hava geldi. İdari menajer olarak Volkan Ballı'yı getirdik. Zaten kendisini herkes bilir, tanır. Diğer taraftan yöneticimiz Selahattin Baki'yi de bu işler için atadık. Kendisi tribüncüdür, tribünden gelmektedir. Comolli gönderiliyor haberleri çıktı, hayır, sadece görev dağılımı oldu.

"BU KARA BULUTLAR DAĞILACAK"

Sezon başında herhalde en kötü senaryoyu çizin deseler kimse böyle bir senaryo çizemezdi. Bu formanın içine seni, beni koy, daha fazla gol atar, daha fazla puan alırdık. Slimani vurdu girmedi, bütün bunlar beceriksizlikle açıklanacak şeyler değil. O son maçta bilardo gibi top giriyor. Ama dağılacak bu kara bulutlar. Üstümüzde bir şanssızlık var.

"OZAN TUFAN ÖZEL BİR VAKA"

Ozan Tufan özel bir vaka, özel bir yetenek. Zaman zaman kilo alıp verse de inanılmaz bir gücü ve dayanıklılığı var. Onun için ben de üzülüyorum. Sezon başı kadro dışı bırakmak zorunda kalmıştık. 'Sana inanıyoruz, Alanyaspor ve Sergen Yalçın'dan yararlan' dedik. Aatif Chahechouhe, hocamızın ricası sonrasında affedildi ve kendisini isteyen kulüpler var. Çaykur Rizespor'a gitmesini uygun gördük, anlaştık ama ne yazık ki Aatif anlaşamadı. En kısa zamanda anlaşmasını bekliyoruz.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Bu Formanın İçine Seni Ben Koy Daha Fazla Gol Atar

"ŞENER'İN SÖZLEŞMESİNİ UZATACAĞIZ"

Sağ bekimiz Şener'i, Beşiktaş'a ya da başka bir kulübe teklif etmedik. İnşallah sözleşmesini uzatacağız. Volkan konusunda Ersun Hoca geldikten sonra takıma geri dönmek istediğini ifade etti. Hocamız ve bana mesaj yolladı. Hocamızla durumu istişare ettik ve uygun gördük. Dönmesi için ne yapması gerektiği ortadaydı. Yaptı ve geri döndü.

"FENERBAHÇE ALTYAPISININ TESİSLERİ YETERLİ DEĞİL"

Üzülerek ve utanarak söylüyorum ki Fenerbahçe altyapısının tesisleri yeterli değil. Bu konuda devletten bize bir arazi tahsis etmesini istedik. Bu yeni tesislerin maliyetini asla kulübe yüklemeden ben ve iş adamları üstlenecek.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Bu Formanın İçine Seni Ben Koy Daha Fazla Gol Atar

"BORÇLARIN DÜZENLENMESİNİ SONUNA KADAR DESTEKLİYORUZ"

Borçların düzenlenmesini sonuna kadar destekliyoruz. Devletimizin bu duruma el atması doğru bir adım. Türkiye dünyada marka olacaksa, sportif açıdan da marka olabilmeli. Bu önemli bir adım ama kalıcı bir çözüm için çok doğru bir dizayn lazım. Burada herhangi bir hibe söz konusu değiliz. Konu başka yerlere çekiliyor. Biz kendi bankamızda yapılandırmalar yapıyoruz ve yeni krediler de veriyoruz. Bu başka sektörlere yapılırken, futbola da yapılması gayet doğal ve normal."

Kaynak : sondakika.com

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner325