Alexa

ATAKUM'LU DEMİR MİLLİ TAKIM'DA

Atakum Belediyespor oyuncusu Recep Demir, Plaj Futbolu Milli Takım'ın 3-9 Eylül'de Portekiz’de Oynayacağı Avrupa A Ligi Süper Finallerinde kırmızı-beyaz formayı terletecek.

ATAKUM'LU DEMİR MİLLİ TAKIM'DA

Plaj Futbolu Milli Takım'ın 3-9 Eylül'de Portekiz’de Oynayacağı Avrupa A Ligi Süper Finallerinde kırmızı-beyaz formayı terletecek olan Atakum Belediyespor oyuncusu Recep Demir, terinin son damlasına kadar mücadele edeciğini söyledi

Teknik direktör Emrah Aykurt yönetimindeki milli takım aday kadrosunun açıklandığı listede Bölgesel Amatör Lig (BAL) takımlarından Atakum Belediyespor'dan Recep Demir'de yer alıyor. Turuncu-Mavili' takımın oyuncusu Demir Portekiz'de oynanacak Avrupa A Ligi Finallerinde Şehrimizi temsil edecek.

29 ağustos Perşembe günü yola çıkacağını belirten Demir " Yoğun bir şekilde antrenmanlara devam ediyorum. Avrupa'da oynanan maçlarda ülkemizi ve şehrimi temsil etmenin gururunu yaşıyorum. Bu sene de hem Atakum Belediyespor'un hem de Milli Takımımızın şampiyonluğu için terimin son damlasına kadar mücadele edeceğim." dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2019, 18:25
YORUM EKLE