Aziz Yıldırım'ın Açıklamaları Başını Yaktı...

Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, geçtiğimiz cuma günü basın toplantısında yaptığı açıklamalardan dolayı PFDK'ya sevk edildi.

Spor 18.11.2014, 13:37 18.11.2014, 13:55
Aziz Yıldırım'ın Açıklamaları Başını Yaktı...
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, taraftar grupları, Passolig, hakem hataları, TFF, Kulüpler Birliği, şike ve basının tutumu hakkında konuşmuş ve bir çok kesimin tepkisini toplamıştı.

İşte Aziz Yıldırım'ın olaylı basın toplantısından satır başları;

Bakın bir daha söylüyorum, Fenerbahçe'nin önü kesilirse, böyle bir niyet varsa, her yeri basarım. Böyle kınama olmaz. Önce diğerlerini kınayacaksın. Kınayan da Demirören olmayacak.

"Göksel Gümüşdağ ve Yıldırım Demirören'e şimdi bir soru soruyorum. Serdar Adalı Bey'i attılar aslanların önüne. O da iyi dayanıyor. Bir olay olduğu zaman başkanın bilgisi olmadan bir iş olmaz. Ben ne diyorum, biz yapmadık. Ben ilk gün söyledim, ölene kadar da söyleyeceğim. İsteyene istediği yerde söylerim. Başkaları bir şeyler söylüyor, 'Vazgeçmeyeceğiz' diyor. Sen kimsin lan, sen kimsin." 

Demirören, ay yıldızın şerefini kurtarsın. Gelenden 3, gidenden 4 yiyorsun. 2002'de Brezilya bizi zor yeniyordu. Böyle bir algı yapıyorlar ki, Milli takımı unutturuyorlar. Milli takım 10 tane de yiyebilir, mesele o değil. Çok seyirci getirdik falan, bunla algı değiştiriyorlar. Siz Kazakistan maçını düşünün. Orada puan kaybederseniz, ne yapacaksınız onu düşünün. Beni kınamayla iş değişmez. Değişecekse sabah akşam kınayın, ne olacak ama değişmez. 

Bir tane eski oyuncu diyor ki, antrenmanla ilgili oyuncular gelip bana şikayette bulunmuşlar. Bana böyle şeyler söylenmedi, ben öğrendim. Hocaya dedim ki, böyle şeyler geliyor bana. Basın toplantısında söyledim. Adam Fenerbahçe antrenmanına gelmemiş, kim sakat, kim ne yapmış bilmiyor, Fenerbahçe şöyle yapmalı diye laf söylüyor, adam sakat. Ya bırak, sen kimsin ya sen kimsin! Siz yön veriyorsunuz ya, taraftar gibi konuşuyor, olmaz! 
Yorumlar (0)