Alexa

BAFRA HACINABİSPOR TERMESPOR' U 5 GOLE UĞURLADI!

Samsun Süper Amatör Ligi, 2. Hafta maçında; Bafra Hacınabispor, kendİ evinde oynadığı maçta, rakibi Termespor' u 5- 1 mağlup etti.

BAFRA HACINABİSPOR TERMESPOR' U 5 GOLE UĞURLADI!

Bafra Yeni Stadyumu' nda oyanan maçta; İlk yarıyı Hacınabispor 5. ve 34. dakikada Miraç, 9. dakikada ise Özcan' ın kaydettiği gollerle 3-0 önde  tamamladı. İkinci yarıya da tempolu ve istekli başlayan Bafra Hacınabispor 53. dakikada Ümit ile 4. ve 56 dakikada Miraç ile 5. golü kaydetti.

Bu maçta Miraç, takımına  kazandırdığı 3 golle hatrick yaptı.

Termesporun golü ise 65. dakikada geldi ancak maçta başka gol olmayınca, Bafra Hacınabispor maçı 5- 1 kazanarak puanını 4 yapıp zirve mücadelesini sürdürdü. Termespor her  ne kadar 5 gol yese de mücadeleyi hiç bırakmadı ve zaman zaman Bafra Hacınabispor kalesinde etkili olmaya çalıştıysa da gol yollarında daha gayretli olan rakibine fazla direnemedi.

İlk yarısı genelde yağmur altında oynanan maçın 2. yarısında yağış durdu. Her iki takım da centilmenliğe gölge düşürecekbir davranış sergilemedikleri gibi, sakatlık esnasında brbirlerinden özür dileyerek oyunun sertleşmesine fırsat vermediler.

Maçı; Rahmi Emrah Acar, Mehmet Şenkaya ve Zelife Sağer hakem üçlüsü yönetti.

Maçtan önce Yönetici Arif Öztürk; hakemlere ve her iki takım futbolcuları da çiçek takdim ederek birbirlerini onore ettiler ve bu güzelliğe maçta gölge düşürecek kayda değer bir davranış olmadı ancak maçın atmosferinden kaynaklanan, zaman zaman sakatlanmalar yaşandı.

Bu sonuçla Bafra Hacınabispor puanını 4' e yükseltip zirveye göz kırptı.

Takım kadroları : Bafra Hacınabispor: Resul, Mert, Emirhan, Tunahan, Tuna, Lokman, Ümit, Ferhat, Miraç, Yunus, Özcan
Teknik Direktör : Zekeriya Köklükaya

Termespor : Erkut, Cemal, Mahmut, Bedirhan, İsmail, Hasan, Kadir, Uğur, Mert, Birol Can, Kenan

Teknik Direktör : Fatih Özen
Haber : Oktay ZERRİN- Bafra

 

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2019, 22:15
YORUM EKLE