Alexa

Bafra Mevlanaspor ile Hacınabispor Kulübü Yol Birliği mi Yapıyor ?

Bafra Mevlanaspor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Futbol Şube Sorumlusu Arif Öztürk'ün açıklamasına göre; Bafra'da futbol adına yeniden yapılanma kararı alan Mevlanaspor Kulübü, Bafra' nın köklü ve güzide takımlarından biri olan Hacınabispor Kulübü ile; birleşme ve futbol adına yeni bir dönem başlangıcı yapmak üzere görüşmelere başladı.

Bafra Mevlanaspor ile Hacınabispor Kulübü Yol Birliği mi Yapıyor ?

Bafra'da futbol adına yeniden yapılanma kararı alan Mevlanaspor Kulübü, Bafra' nın köklü ve güzide takımlarından biri olan Hacınabi Spor Kulübü ile; birleşme ve futbol adına yeni bir dönem başlangıcı yapmak üzere görüşmelere başladı.

Bafra Mevlana Spor Kulübü Başkanı İsa KÖPRÜ de konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

Bafra'da bir birleşmeden bahsediliyor. Biz; Bafra Mevlana Spor Kulübü olarak, ilk adımı atıyoruz. Diğer kulüplerimizin de bu çağrıya kulak vermesini istiyoruz.

Amacımız; Bafra'nın sporda ve futbolda belirli bir yere gelmesi ve bu alanda ivme kazanmasıdır.

 İşte bu pozitif düşünce ve hedefe odaklanan Bafra Mevlanaspor Kulübü' müz; dünden bugüne Mevlana Spor Kulübü'nün bu işe öncü olmasından kendi adımıza onur ve gurur duyuyoruz.

 Bu güzel atılımı ve kararımızı, buradan bir kez daha tekrarlıyorum ki; inşallah diğer kulüplerimiz de bizlere bu yolda, bu aşamada yardımcı olurlar.

Allah çıkmış olduğumuz bu yolda; bizleri inşallah utandırmaz ve başarılı kılar. Şimdiden bu anlamlı ve önemli karar; kulübümüz Bafra Mevlanaspor ve Hacınabispor Kulübü için hayırlara, başarılara vesile olur."

Bafra Mevlanaspor'un; Hacınabispor ile birleşme isteği, kısa zamanda gerek Bafra gerekse de Samsun spor ve futbol camiasında geniş ve derin yankı uyandırdı.

Bizler de heriki kulüp ve Bafra Futbolu için bu kararın gerçekleşmesi ve başarılı olunmasını diler, kutlarız. "

Özel Haber : Oktay ZERRİN- Bafra

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2019, 12:23
YORUM EKLE