Bahattin Köksal Turnuvasında U11’lerin Ödül Töreni Gerçekleşti

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın bu yıl 8.si düzenlenen geleneksel Bahattin Köksal Futbol Turnuvasında U11 takımlarının ödül törenine katıldı.

Spor 06.07.2019, 13:59 06.07.2019, 14:05
Bahattin Köksal Turnuvasında U11’lerin Ödül Töreni Gerçekleşti

Turgutlu Belediyesi, Çatalköprü Spor Kulübü ve Selvilitepe Spor Kulübü tarafından bu yıl 8.si düzenlenen Bahattin Köksal Futbol Tunuvası’nın U11 takımlarının ödül töreni gerçekleşti. Ödül törenine Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, Manisa Amötör Spor Kulüperi Federasyonu Genel Başkanı Erol Timur’da katıldı.

U11 Futbol takımları arasında  birinci Selvilitepespor Akademi, ikinci Akhisar Yıldırımspor, üçüncü Bornovaspor ve dördüncü  Gölmarmaraspor olurken, birinci olan Selvilitepespor Akademi’ye kupasını takdim eden  Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Bugün çok mutluyum. Böyle güzel bir organizasyon gerçekleştirdiğimiz için. Hatamız olmuşsa affola. Ama yine de güzel bir turnuva düzenledik ve sizlere söz veriyorum bundan sonraki turnuvalar daha da güzel olacak. Değerli büyüğüm Bahattin Köksal hocamız yaşayan efsanelerdendir. Allah ona uzun ömürler versin. Bu çocuklarımızın önünü açmışsın. Ben hem şahsım adına hem bütün Turgutlu'luların adına teşekkür ediyorum. Emeği geçen bütün hocalarıma teşekkür ediyorum. Çocuklarımız sizler de bu sıcak havada geldiniz turnuvaya katıldınız benim gönlümde hepiniz dereceye girdiniz. Hepiniz şampiyonsunuz. Hepinizi tebrik ediyor, bundan sonraki hayatlarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Daha sonra söz alan Bahattin Köksal ise “Ben 74 yaşındayım ve 60 yıldır sporun içerisindeyim. Adıma gelenekselleşen bu turnuvanın sürekliliğini sağlayan başta Belediye Başkanımız Çetin Akın olmak üzere değerli hocalarımıza çok teşekkür ediyorum. Sizler gibi pırıl pırıl gençlerimiz ile de gurur duyuyorum” şeklinde konuştu. Ardından U11 Futbol takımları arasında birinci olan  Selvilitepespor Akademi’ye kupasını Belediye Başkanı Çetin Akın, ikinci olan Akhisar Yıldırımspor’a  kupasını Manisa Amötör Spor Kulüperi Federasyonu Genel Başkanı Erol Timur  üçüncü olan  Bornovaspor’a kupasını Başkan Yardımcısı Fırat Honaz ve dördüncü olan Gölmarmaraspor’a kupasını Bahattin Köksal takdim ett.  
 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)