Alexa

Bandırmaspor, Feyyaz Uçar ile sözleşme imzaladı

Bandırmaspor, teknik direktörlük konusunda Feyyaz Uçar ile sözleşme imzaladı.

Bandırmaspor, Feyyaz Uçar ile sözleşme imzaladı
Feyyaz Uçar, Bandırmaspor ile anlaştı. Kulüp Başkanı Erhan Elmastaş, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Zor bir süreçten geçtik. Bu sene itibariyle hocamızla yollarımızı ayırmamız gerekti. Kendisi istifasını basın huzurunda sundu. Kendisiyle güzel günlerimiz geçti. Bandırmaspor’un 51 yıllık tarihinde kazanılan 4 kupanın 2’sinde emeği vardır. Kendisine en derin şükranlarımızı ve saygımızı sunuyoruz." dedi.

Elmastaş Bandırmaspor’a, taraftarlarına ve Bandırma halkına azami faydayı sağlayacak Feyyaz Uçar üzerinde yönetim kurulu olarak mutabık kaldıklarını söyleyerek; "Yaptığımız ön görüşmelerden sonra bugün 11.00’de hocamızı aradım. Sağ olsun hocamız görevi kabul etti. Kendisiyle Bandırmaspor’un menfaatleri doğrultusunda anlaştık. Kendisine görevi kabul ettiği için çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

Bandırmasporun yeni teknik direktörü Feyyaz Uçar ise, ’’Ben de sayın başkana ve yönetime beni bu göreve layık gördükleri için teşekkür ediyorum." diyerek  Şampiyon olmuş bir takımın hocasından bu görevi aldığını İsmail hocaya teşekkür etti.
YORUM EKLE

banner325