Alexa

Başkan Zihni Şahin'den Samsunspor'a "Güzel Günler" Mesajı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsunspor'un kuruluşunun 53. yılı münasebetiyle yayımladığı masajda, "Samsunspor hak ettiği Mutlu günlere ulaşacak" dedi.

Başkan Zihni Şahin'den Samsunspor'a "Güzel Günler" Mesajı

SAMSUN HABER - Başkan Zihni Şahin, Samsunspor'un kuruluşunun 53. yılı dolayısıyla yayınladığı mesajda, "Samsunlu hemşerilerim olmak üzere tüm sporseverlere gurur duyacakları tarihi anlar yaşatacaktır" ifadelerini kullandı." dedi.

"SAMSUNUMUZUN MARKASI SAMSUNSPOR"

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsunspor taraftarlarına teşekkür ederek, "Memleketim Samsun'un sporda dışarıya açılan can damarı Samsunspor'umuzun 53. kuruluş yıldönümünü tüm kalbimle tebrik ediyorum" ifadelerini kullanarak, " Samsunumuzun markası Samsunspor'un başarısı için ter döken tüm sporculara, başarı için emek harcayan teknik heyete ve kulüp yöneticilerine, şartlar ne olursa olsun takımlarını asla yalnız bırakmayan cefakâr ve vefakâr Samsunspor taraftarlarına sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum. 1989 yılında yaşadığımız elim kazada hayatını kaybedenleri de bir kez daha saygı ve rahmetle anıyorum" dedi.

"TARİHİ ANLAR YAŞANACAK!"

Umut dolu zözlerle samsunlulara müjde veren Şahin, "Samsunspor, yeni Başkanı ve yöneticileri ile tüm kalbimle inanıyorum ki eski günlerine geri dönecektir. Samsunspor, fazlasıyla hak ettiği mutlu günlere ulaşacak, köklerinden gelen başarı gelenekleri ve zafere olan inancı ile başta Samsunlu hemşerilerim olmak üzere tüm sporseverlere gurur duyacakları tarihi anlar yaşatacaktır" şeklinde konuştu.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE