Alexa

Basketbol Adamları Derneği'nden Başkan Ergün'e Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Basketbol Adamları Derneği Başkanı Avni Erboy’u makamında ağırladı.

Basketbol Adamları Derneği'nden Başkan Ergün'e Ziyaret

Bu yıl 13.’sü yapılan “Geleneksel Basketbol Oskarları” törenlerinde kendisini “Onur Ödülü”ne layık gören Erboy ve yönetimine teşekkür eden Başkan Ergün, spora ve sporcuya olan desteklerinin devam edeceğini söyleyen Başkan Cengiz Ergün, Gerek tesisleşme, gerek altyapıya verdiğimiz önemle bunun meyvelerini yavaş yavaş almaya başladık. Spora ve sporcuya olan desteğimiz devam edecek” dedi.

Basketbol Adamları Derneği (BAD) Başkanı Avni Erboy, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e nezaket ziyaretinde bulundu. Derneği çalışmaları ve bu yıl 13’üncüsünü gerçekleştirecekleri “Geleneksel Basketbol Oskarları” ödül töreni ile ilgili Başkan Ergün’e bilgiler veren Erboy, “Basketbolumuzda yıl içinde başarılı olanların alın terini ödüllendirmek gerektiği düşüncesiyle çıktığımız yolda 13. yılımıza girdik. Ayrıca Türk sporuna katkı verenlerin hizmetlerini unutmadığımızı yeni nesillere aktarmaya çalışıyoruz. Spora ve basketbola hizmet edenleri kutluyoruz” dedi.

“Spora desteğimiz devam edecek”

Nazik ziyaretleri ve kendisini “Onur Ödülü”ne layık görmeleri nedeniyle BAD Başkanı Avni Erboy ve yönetimine teşekkür eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, “Gençlerimizi spora teşvik edebilmek adına önemli hizmetler yapmaya çalıştık. Gerek tesisleşme, gerek altyapıya verdiğimiz önemle bunun meyvelerini yavaş yavaş almaya başladık. Spora ve sporcuya olan desteğimiz devam edecek” dedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE