BUĞRA AKTAŞ U 17 AVRUPA BADMİNTON MİLLİ TAKIMINDA

Samsun Büyükşehir Blediyesi; Badminton sporcusu Buğra AKTAŞ ve Sinem YILDIZ; Karışık Çiftler Kategorisi' nde1.olarak byük bir başarıya daha mza attıllar.

Spor 03.08.2021, 12:17
BUĞRA AKTAŞ U 17 AVRUPA BADMİNTON MİLLİ TAKIMINDA

Badminton sporcusu Buğra AKTAŞ ve Sinem YILDIZ; Karışık Çiftler Kategorisi' nde1.olarak byük bir başarıya daha mza attıllar. Sosyal medya sayfasından yapılan konuyla igili açıklama şöyle:

" 28-30 Temmuz 2021 tarihleri arasında; Ankara’da bulunan, Badminton Federasyonu Olimpiyat Hazırlık Merkezi' nde yapılan U 17 Avrupa Avrupa Badminton Şampiyonası Milli Takım Seçmesi' nde; Samsun Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcumuz Buğra AKTAŞ VE Sinem YILDIZ, Karışık Çiftler Kategorisi' nde birinci oldu.

3-12 Eylül 2021 tarihleri arasında Slovenya’nın Podcetrtek şehrinde yapılacak olan U 17 Avrupa Badminton Şampiyonası' na katılma hakkı kazanmışlardır.

Bize maddi manevi desteklerini esirgemeyen; Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir’e, Samsun Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanımız Süleyman Demirtaş'a, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu'na, Samsun Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürümüz Savaş Keskin'e, Samsun Büyükşehir Belediyesi Spor Koordinatörümüz Üzeyir Kodan'a, Bafra Gençlik ve Spor İlce Müdürü Osman Şenocak'a , Samsun Badminton İl Temsilcisimiz Murat Sarıalioğlu'na ve Sporcularımız yetiştiren Değerli Antrenörlerimiz Şaban Kırcalı, Deniz Balçık, Gökhan Zenbilci, İlkay ÜreSin, Muhammet Can Hacıoğlu, Batuhan Yılmaz

Ayrıca destek veren herkese Sonsuz teşekkür ederiz...

Bafra Badminton ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü. "

Haber : Oktay ZERRİN- Bafra

Samsun Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442