Alexa

Büyükşehir’in Dev Adamları İçin Şimdi Destek Zamanı!

Türkiye Basketbol Ligi’nde play-off yarışının içinde yer alan ve Cumartesi günü saat 15.30’da Muradiye Spor Salonu’nda Edirne Spor’u ağırlayacak olan Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımında tek hedef salondan zaferle ayrılıp kritik bir galibiyete imza atmak.

Büyükşehir’in Dev Adamları İçin Şimdi Destek Zamanı!

Maçın oynanacağı Muradiye Spor Salonu’nda baş antrenörü Ceyhun Cabadak yönetiminde hazırlıklarını sürdüren temsilcimizde Zafer Sezer Alp dışında ise eksik bulunmuyor. Edirne maçı öncesinde Manisalı basketbol severlere seslenen Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Bora Çaylan, “Ligde kalan 8 maçın 5’ini kendi sahamızda oynayacağız. Play-off yolunda Manisalı basketbol severlerin takımımıza vereceği destek ve moral takımımızın motivasyonunu en üst seviyeye taşıyacaktır. Manisalı basketbol severleri Cumartesi günü saat 15.30’da Muradiye Spor Salonu’na bekliyoruz” diye konuştu.

Çaylan, “ Kendi Sahamızda Tüm Maçlarımızı Kazanmak İstiyoruz” 

Hedefe ulaşma yolunda kendi sahalarında maç kaybetmek istemediklerini dile getiren Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Bora Çaylan, “ Ligde kalan 8 maçın 5’ini kendi evimizde oynayacağız. Kendi evimizde oynayacağımız tüm maçları kazanıp hedefe play-off hedefine ulaşmak istiyoruz. Bu avantajı iyi değerlendirmek istiyoruz. Cumartesi günü saat 15.30’da Muradiye Spor Salonu’nda karşılaşacağımız Edirnespor maçına tüm Manisalı basketbol severleri bekliyoruz. Ligde çok kritik haftalara girdik. Play-off yarışı veren takımların birbirleriyle puanları birbirlerine çok yakın. Kendi evimizde oynayacağımız maçları kazandığımız takdirde Türkiye Basketbol Ligi’nde ilk yılımızda play-off hedefine ulaşmış olacağız. Manisalı basketbol severlerin bu noktada verecekleri destek, takımımızın da moral ve motivasyonunu arttıracaktır. Rakibimizin ligdeki konumuna bakmıyoruz. Biz Manisa Büyükşehir Belediyespor olarak tüm maçlarımıza aynı ciddiyet ve kazanma arzusuyla hazırlanıyoruz” diye konuştu.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımının Ligde Kalan Maçları 
Manisa Büyükşehir Belediyespor- Edirne Spor (Manisa)
Konyaspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (d)
Bandırma Kırmızı-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Manisa)

Manisa Büyükşehir Belediyespor-Bursaspor (Manisa)
Ankara DSİ- Manisa Büyükşehir Belediyespor (d)
Manisa Büyükşehir Belediyespor-Karesi Spor (Manisa)
Sigortam Net İTÜ BB- Manisa Büyükşehir Belediyespor (d)
Manisa Büyükşehir Belediyespor-Mamak Bld. Yeni Mamak Spor (Manisa)

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 13:53
YORUM EKLE