Alexa

Canik Belediyesi U16 Basketbol Takımı Kararlı

Canik Belediyesi U16 Basketbol Takımı Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'yı ziyaretinde kararlılığını gösterdi. Başkan Sandıkçı'da "Canik Belediyespor bünyesindeki sporcularımızın her zaman yanında olacağız. " dedi.

Canik Belediyesi U16 Basketbol Takımı Kararlı

Canik Belediyesi U16 Basketbol Takımı 16-20 Nisan tarihlerinde Aydın'da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası Yarı Final müsabakaları öncesinde Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'yı ziyaret etti.

ulusal ve uluslararası başarılarla dikkat çeken Samsun Canik Belediyespor Kulübü basketbol altyapı oyuncularının gözü Türkiye Şampiyonluğu'nda. Aydın'da 16-20 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan Yarı Final müsabakalarına katılacak olan U16 Basketbol Takımı oyuncuları, Antrenör Mehmet Küntüşlü ile birlikte Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'yı ziyaret etti.

SANDIKÇI; SPORU DESTEKLEYECEĞİZ

Antrenör Küntüşlü ve takım oyuncuları ile sohbet eden ve onlara başarı dileyen Başkan İbrahim Sandıkçı, sporu önemsediğini belirterek, altyapıya önem vereceklerini söyledi. Sandıkçı, Sporun önemine vurgu yaparak, "Özellikle çocuk ve gençlerimizin sokaklardan kurtulması, sağlıklı bireyler olarak yetişmeleri açısından spor çok önemli. Bu nedenle özellikle Canik Belediyespor bünyesindeki sporcularımızın her zaman yanında olacağız. Sporu ve sporcuyu destekleyeceğiz" dedi.

Türkiye Şampiyonası finallerinin Samsun'da yapılacağına dikkat çeken antrenör Mehmet Küntüşlü de, "Bütün kategorilerde Canik'i ve Samsun'u başarıyla temsil ediyoruz. İnşallah Türkiye Şampiyonası'nda da hedefimiz dereceler elde etmek. Üç genç kızımız daha Milli Takım'a davet edildi. Samsun Canik Belediyespor alt yapıda altın çağını yaşıyor. Ben spora ve altyapıya desteklerinden dolayı başkanımıza teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Samsun Canik Belediyespor U14 Basketbol Takımı 22 Nisan'da Koceli'de düzenlenecek Türkiye Şampiyonası'na, U18 Basketbol Takımı ise 30 Nisan’da Hatay'da gerçekleşecek Türkiye Şampiyonası Yarı Final müsabakalarına katılarak Samsun'u temsil edecek.
 

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner325