Alexa

Dağcılarımız Ata'yı Andı

Türkiye Dağcılık Federasyonu Manisa İl Temsilciliği tarafından Salihli ilçesi Kabazlı-Damatlı mevkiinde 10 Kasım Ata’yı Anma faaliyeti gerçekleştirildi.

Dağcılarımız Ata'yı Andı

Salihli ilçesi Kabazlı - Damatlı mevkiinde 10 Kasım Ata’yı Anma faaliyeti gerçekleştiren Türkiye Dağcılık Federasyonu Manisa İl Temsilciliği anma programı 4 saatlik Kabazlı-Damatlı parkuru ile tamamlandı.

Manisa Büyükşehir Belediyesporumuzun Dağcılık Şubesi sporcularının yanı sıra 200’den fazla sporcunun katıldığı anma programı 10 Kasım saat 09:05’te tüm yurtta olduğu gibi Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla start aldı.

10 Kasım Ata’yı Anma faaliyeti, Salihli Kaymakamlığı Atatürk Anıtı önünde sporcuların toplanması ile başladı. İlçe protokolü ve vatandaşların da katılımıyla saat 09.05’te Saygı Duruşu ve akabinde İstiklal Marşı okunmasıyla devam etti. Farklı kulüplerden 200’ün üzerinde sporcunun katılım sağladığı 10 Kasım Ata’yı Anma programı 4 saatlik Kabazlı-Damatlı parkuru ile tamamlandı. Anma töreni ve tırmanışına katılan Dağcılık Şubesi sporcularımız, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü farklı bir şekilde hatırlamanın gururu ile il merkezine dönerek faaliyeti sonlandırdılar.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2019, 12:42
YORUM EKLE