Dev Adamlar Ankara Deplasmanını Kayıpsız Geçmek İstiyor

Dev adamlar Baş Antrenör Ceyhun Cabadak yönetiminde maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Maç, 11 Nisan Pazar günü saat 17.30’da başlayacak ve Manisa TV ekranlarından yayınlanacak. 

Spor 08.04.2021, 19:28
Dev Adamlar Ankara Deplasmanını Kayıpsız Geçmek İstiyor

Manisa Büyükşehir Belediyespor Türkiye Basketbol Ligi’nin 26. haftasında deplasmanda Anadolu Basket takımı ile karşı karşıya gelecek. Dev adamlar Baş Antrenör Ceyhun Cabadak yönetiminde maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Maç, 11 Nisan Pazar günü saat 17.30’da başlayacak ve Manisa TV ekranlarından yayınlanacak. 

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımı, 11 Nisan Pazar günü saat 17.30’da Türkiye Basketbol Ligi’nin 26. haftasında deplasmanda Anadolu Basket takımı ile karşı karşıya gelecek. Karşılaşma öncesinde dev adamlarımız, maçın hazırlıklarına Atatürk Spor Salonu’nda yaptığı antrenmanla devam etti. Baş Antrenörümüz Ceyhun Cabadak yönetiminde gerçekleşen antrenmanda teknik ve taktik çalışma yapıldı. Baş Antrenör Ceyhun Cabadak, “Ligde artık sonlara yaklaşıyoruz. Alınacak her galibiyetin daha çok önem kazandığı bir sürece girmiş bulunuyoruz. Manisa Büyükşehir Belediyespor olarak Ankara deplasmanından da galibiyet ile dönmek istiyoruz. Bu doğrultuda çalışmalarımız sürüyor” dedi. Takımımız, Cumartesi günü Ankara’ya hareket edecek ve son antrenmanını maçın oynanacağı TOBB ETÜ Spor Salonu’nda gerçekleştirecek.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)