Dev Adamlarımızdan Davet Var

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımımızda İdari Menajerimiz İlhan Özsarı ve sporcularımızdan Metehan Deniz, Tolga Kaan Birer ve İbrahim Pınarer, Atatürk Ayser Kani  Çelikel okulunu ziyaret etti.

Spor 24.10.2019, 15:03 24.10.2019, 15:19
Dev Adamlarımızdan Davet Var

Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele veren Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımımızda İdari Menajerimiz İlhan Özsarı ve sporcularımızdan Metehan Deniz, Tolga Kaan Birer ve İbrahim Pınarer, Atatürk Ayser Kani  Çelikel okulunu ziyaret ederek,  Cumartesi günü saat 15:00’de karşılaşacağımız Bandırma Kırmızı maçına davet etti.

TBL 3. Hafta mücadelesinde 26 Ekim Cumartesi günü saat 15:00’de Bandırma Kırmızı ile karşılaşacak olan Manisa Büyükşehir  Belediyespor Basketbol takımımızda İdari  Menajerimiz İlhan Özsarı ve sporcularımızdan Metehan Deniz, Tolga Kaan Birer ve İbrahim Pınarer, Atatürk Ayser Kani  Çelikel okulunu ziyaret ettiler. Ziyarette ilk olarak okul yönetimi ile bir araya gelen ekibimiz daha sonra sınıflara girdi. Öğrencilerle basketbol hakkında merak ettikleri ve kendilerine yönelttikleri soruları içtenlikle yanıtlayan yeşil beyazlı temsilcimiz, çocukları ve ailelerini Cumartesi günü Muradiye Spor Salonu’nda karşılaşacağımız Banvit Kırmızı müsabakasına davet etti. Öğrenciler ve okul yönetimi ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek;  tam destek sözü verdi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)