Eskrimcilerimiz Gelişim Kampına Katıldı

Türkiye Eskrim Federasyonu 2022 yılı faaliyet programında yer alan Gelişim Kampı, Antalya’da Castival Otelde başladı. 29 Ocak-02 Şubat 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek

Spor 29.01.2022, 13:21
Eskrimcilerimiz Gelişim Kampına Katıldı

Manisa Büyükşehir Belediyespor Eskrim takımı antrenörü İpek İrem Ülkü, sporcuların Kuzey Yenigün, Simay Asya Akyüz, Elif Vera Katran, Türkiye Eskrim Federasyonu tarafından düzenlenen Gelişim Kampına katıldıklarını söyledier. 5 günlük kamp boyunca antrenmanlarını sürdürecek olan sporcular, 3-4 Şubat 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Kılıç Açık Turnuva müsabakalarına katılarak, madalya kazanmak için mücadele edecekler.

Türkiye Eskrim Federasyonu 2022 yılı faaliyet programında yer alan Gelişim Kampı, Antalya’da Castival Otelde başladı.

29 Ocak-02 Şubat 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan çalışmalarda Manisa Büyükşehir Belediyespor Eskrim takımı antrenörü  İpek İrem Ülkü, kamp antrenörü olarak görevlendirildi. Kampa sporcularımız Kuzey Yenigün, Simay Asya Akyüz, Elif Vera Katran da katıldı. Kamp boyunca hem kendilerini geliştirecek hem de keyifli etkinliklerle sömestr tatilini değerlendirecek olan antrenörümüz ve sporcularımız, 3-4 Şubat tarihleri arasında Kılıç Açık Turnuvasında mücadele ederek, madalya kazanmak için mücadele edecekler.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)