Fatih ve Murat'a Milli Davet

TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Batı ve Orta Karadeniz Bölge Temsilcisi Ali Doğan, yaptığı açıklamada, TMVFL Milli Karma ile Romanya Milli Karma takımları 5 Eylül Cumartesi günü saat 16:00'da İzmir Foça’da karşı karşıya geleceğini belirtti.k.

Spor 03.09.2020, 17:37 03.09.2020, 17:55
Fatih ve Murat'a Milli Davet

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi Federasyonu tarafından düzenlenen dostluk maçında TMVFL Milli Karma ile Romanya Milli Karma takımlarının 5 Eylül Cumartesi günü saat 16:00'da İzmir Foça’da karşı karşıya geleceğini belirten Ali Doğan, "Samsun Masterler FK takımında ve Milli Karma'da sergilediği başarılı performansıyla dikkat çeken Fatih Demirhan ve Murat Ocak TMVFL Milli Karma Sportif Direktörlüğü tarafından Milli takım kadrosuna davet aldı." dedi.

TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Batı ve Orta Karadeniz Bölge Temsilcisi Ali Doğan'ın yazılı basın açıklaması şöyle:

TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu sitesinde açıklanan 20 kişilik  TMVFL Milli Karma kadrosu açıklandı. Kadroda, Samsun'u temsilen Orta Karadeniz Bölgesi'nde mücadele eden Samsun Masterler FK takımından Fatih Demirhan ve Murat Ocak'ta yer aldı.

Milli kadroda şu oyunculara yer verildi. Açıklanan kadroda; Karabük Elit Masterler'den Engin Altın, Bodrum Veteranlar’dan Deniz Kibar, Karabük Elit Masterler’den Engin Altın, Bodrum Veteranlar’dan Fatih Arslan, Samsun Masterler ’den Fatih Demirhan, Murat Koçak, Foça Belediyespor Masterler’den Mehmet Bildiri, Fatih Gürbüz ve Serkan Tanrıseven, Çorum Masterler’den İsmail Atalay Baydur, Maçka Veteranlar’dan Koray Koçhan, Akçaabat Masterler’den Mehmet Kudal, Gümüşhane Veteranlar’dan Musa Ertekin, Çayeli Veteranlardan Mustafa Kara, Manisa Veteranlardan Serdar Meteler ve Milas Veteranlar’dan Metin Pozlu davet edildi.

5 EYLÜL'DE FOÇA'DA OYNANACAK ROMANYA MAÇININ KADROSU

  1. Ali Güner Çaydeğirmeni Veteranlar
  2. Deniz Kibar Bodrum Veteranlar
  3. Ecevit Yalçın İstanbul Masterler
  4. Engin Altın Karabük Elit Masterler
  5. Ercan Yaman Sbd Krd. Ereğli
  6. Fatih Arslan Bodrum Veteranlar
  7. Fatih Demirhan Samsun Masterler FK
  8. Fatih Gürbüz Foça Belediye Spor Masterler
  9. Hakan Alkan Zonguldak Veteranlar
  10. İsmail Atalay Baydur Çorum Masterler
  11. Koray Koçhan Maçka Bel. Veteranlar
  12. Mehmet Bildiri Foça Belediye Spor Masterler
  13. Mehmet Kudal Akçaabat Sebat Masterler
  14. Murat Ocak Samsun Masterler FK
  15. Murat Üçpınar Krd. Ereğli Zafer Men Masterler
  16. Musa Ertekin Gümüşhane Veteranlar
  17. Mustafa Kara Çayeli Büyükköy Masterler
  18. Serdar Meteler Manisa Masterler
  19. Serkan Tanrıseven Foça Belediye Spor Masterler
  20. Metin Pozlu Milas Masterler
Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Karagümrük 3 7
2. Hatayspor 3 7
3. Galatasaray 2 6
4. Alanyaspor 2 6
5. Erzurumspor 3 6
6. Göztepe 3 5
7. Trabzonspor 3 4
8. Beşiktaş 2 4
9. Antalyaspor 2 4
10. Fenerbahçe 2 4
11. Kasımpaşa 3 3
12. Sivasspor 2 3
13. Kayserispor 3 3
14. Gaziantep FK 3 2
15. Konyaspor 1 1
16. Gençlerbirliği 2 1
17. Denizlispor 2 1
18. Malatyaspor 3 1
19. Ankaragücü 1 0
20. Çaykur Rizespor 2 0
21. Başakşehir 3 0
Takımlar O P
1. Ankara Keçiörengücü 3 7
2. İstanbulspor 3 6
3. Adanaspor 3 5
4. Samsunspor 2 4
5. Akhisar Bld.Spor 3 4
6. Adana Demirspor 2 4
7. Giresunspor 3 4
8. Tuzlaspor 2 4
9. Balıkesirspor 3 3
10. Bursaspor 3 3
11. Altınordu 2 3
12. Bandırmaspor 2 3
13. Ankaraspor 2 3
14. Ümraniye 3 3
15. Altay 2 1
16. Boluspor 2 1
17. Eskişehirspor 2 1
18. Menemen Belediyespor 2 1
Takımlar O P
1. Everton 3 9
2. Leicester City 2 6
3. Arsenal 2 6
4. Liverpool 2 6
5. Crystal Palace 3 6
6. Chelsea 3 4
7. Tottenham 2 3
8. Man City 1 3
9. Aston Villa 1 3
10. Leeds United 2 3
11. Brighton 3 3
12. Wolverhampton 2 3
13. M. United 2 3
14. Newcastle 2 3
15. Southampton 3 3
16. West Bromwich 3 1
17. Burnley 2 0
18. West Ham 2 0
19. Sheffield United 2 0
20. Fulham 2 0
Takımlar O P
1. Granada 2 6
2. Real Betis 3 6
3. Real Sociedad 3 5
4. Valencia 3 4
5. Real Madrid 2 4
6. Villarreal 2 4
7. Celta de Vigo 2 4
8. Getafe 2 4
9. Osasuna 2 3
10. Cádiz 2 3
11. Huesca 3 2
12. Eibar 2 1
13. Deportivo Alaves 3 1
14. Real Valladolid 2 1
15. Atletico Madrid 0 0
16. Barcelona 0 0
17. Sevilla 0 0
18. Levante 1 0
19. Athletic Bilbao 1 0
20. Elche 1 0