Alexa

Fenerbahçe Transfer Haberleri

Futbol yorumcusu Serdar Ali Çelikler, CNN TÜRK'te yayınlanan Pazar Akşamı Futbol programında Fenerbahçe'nin hangi bölgelere transfer yapacağını açıkladı.

Fenerbahçe Transfer Haberleri

Fenerbahçe yapacağı transferlerle ilgili tüm haberleri, son dakika fenerbahçe Transferleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz:

Futbol yorumcusu Serdar Ali Çelikler, CNN TÜRK'te yayınlanan Pazar Akşamı Futbol programında Fenerbahçe'nin hangi bölgelere transfer yapacağını açıkladı. Şampiyon olabilmek için her şeyi yapacağız diyorlar. Dolayısıyla da bir stoper, bir sol bek, bir 8 numara daha Stefan Johansen olabilir bu.

Slimani kağıt üstünde iyi transfer. Sana santrfor lazımdı. Geri kalan oyuncularda başkanın söyledikleri şu: 24-30 yaşında futbolcular ve potansiyeli olan oyuncuları transfer etmek istiyoruz. Zajc 24 yaşında. Bunu scout etmişler. Olma ihtimali var, olamamış; ama olma ihtimali var. Kim gibi Reyes gibi, Benzia gibi, Frey gibi... Bu mantık Comolli'de ve Ali Koç'ta ne yazık ki hala var. Bu mantık rezil de edebilir vezir de... Ersun Yanal'da da şöyle bir mantık var. Tolgay Arslan, Serdar Aziz... Alın kardeşim. Büyük takım görmüşler. Beğenilmemiş bir durum yok, kültür uyuşmazlığı var. Net oyuncu. Ben olsam Talisca için her şeyi yaparım.

Bugün Fenerbahçe'nin parayla alıp, daha üstüne satabileceği bir futbolcu yok. Ferdi Kadıoğlu 3 teknik direktör tarafından oynatılmadı. Berke'yi bilmiyorum. Barış Malatya'da da oynayamıyor. Ben bu zihniyetin olmaması gerektiğini düşünüorum. Terraneo Kjaer, Josef De Souza, Nani'yi aldı. Hepsinden kar ettik dedi. Galatasaray Luyin dama'yı 8 milyon Euro'ya aldı. İyi stoper para ediyor. Kjaer, Josef ve Nani hepsi olmuş oyuncular. Fenerbahçe'nin sezon sonunda tartışılmaz oyuncular alması lazım.

Hem futbol hem basketbol için canlı olarak devam eden ve biten maçların sonuçlarını canlı skor sayfamızdan görebileceğiniz gibi, iddaa programında yer alan maçları da maç kodları ile birlikte canlı maç sonuçları sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Ayrıca, masaüstü ve mobil cihazlardan canlı skor ile maç anlatımlarını görüntüleyebilir, maç özetleri izle sayfasından SporArena’ya yansıyan maç özeti yayınlarını da izleyerek futbol keyfinizi katlayabilirsiniz.

İtalya'nın kanallarıyla ünlü tarihi Venedik kentinde, hafta içinde olumsuz hava koşullarının etkisiyle yükselen suların verdiği zararın tahmini 1 milyar avro olduğu belirtilirken, su seviyesinin yarın yeniden yükseleceği bildirildi.

YORUM EKLE