Fikret Orman Yeniden Başkan

Beşiktaş Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurulu gerçekleştirildi. BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi'nde gerçekleştirilen kongre de Fikret Orman, yeniden başkan seçildi.

Spor 13.05.2019, 01:01
Fikret Orman Yeniden Başkan

Fikret Orman Beşiktaş Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda yeniden başkan seçildi.

Kongreye katılan 4 bin 899 üye 20 sandıkta oy kullandı. Hürser Tekinoktay ile yarışan Orman, geçerli oyların 2 bin 882'sini alırken, Hürser Tekinoktay bin 617 oy aldı. Seçimde 400 boş ve geçersiz oy kullanıldı.

Seçim ardından konuşan Orman, "Hayırlı olsun, Allah utandırmasın. Demokratik bir seçim oldu. Herkes hür iradesini kullandı. Bu seçimin kazananı kaybedeni olmaz. Bu seçimin kazananı Beşiktaş'tır. Fikirler çatışır ama hepimiz Beşiktaş için uğraşıyoruz." diye konuştu.

Orman: "Bütçede daralmalar yapacağız, masrafları kısacağız."

Beşiktaş için yeni bir sayfa açıldığına işaret eden Fikret Orman; "Bu benim son seçimimdi. Bundan sonraki süreçte 2022 senesinde Beşiktaş'ı yeni bir başkan yönetecek. Hep beraber Beşiktaş için mücadele edeceğimiz 3 yıl temenni ediyorum. Beşiktaş'ın mutluluğu ile mutlu olmamız lazım. Bunu bir zafer olarak değerlendirmeyin, kazanan Beşiktaş'tır. 2012'de geldiğimizden daha hırslı, şevkli şekilde hizmet etmek için çalışmaya devam edeceğiz. Yeni dönemde daha radikal olacağız. Bütçede daralmalar yapacağız, masrafları kısacağız. Beşiktaş için yeni bir sayfa açılıyor. Bu futbol takımı için de geçerli. Yeni hocayla yeni umutlarla yeni sezona gireceğiz. İsrafı kıstık daha da kısacağız. Beşiktaş'ı en iyi şekilde idare etmeye çalışacağız." dedi.

Fikret Orman'ın yönetim kurulu listesi şöyle:

Asıl üyeler:

Serdal Adalı, Umut Güner, Ahmet Ürkmezgil, Deniz Atalay, Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Ahmet Kavalcı, Hüseyin Yücel, Doğan Küçükemre

Yedek üyeler:

Hüseyin Mican, Hakan Özköse, Erdal Karacan, Melih Aydoğdu, Serkan Yazıcıoğlu

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)