banner401Filenin Şampiyonu Manisa BBSK

Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Yıldız Takımı Cumhuriyet Turnuvası’nda şampiyon oldu. Final maçında karşılaştığı Yunusemre Belediyespor’u 2-1 mağlup eden yıldız kızlar, Cumhuriyet Bayramı’nı kupa ile taçlandırmanın sevincini ve gururunu doyasıya yaşadılar.

Spor 29.10.2020, 22:35
Filenin Şampiyonu Manisa BBSK

Cumhuriyet Turnuvası kapsamında Saruhanlı Belediyespor, Laleli Zaferspor ve Turgutlu Belediyespor engellerini aşan Manisa Büyükşehir Belediyesporumuz, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Yunusemre Belediyespor ile final müsabakasında karşılaştı.

Çok Amaçlı Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmayı Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyeleri Bora Çaylan ve Orhan Haşim Elmalı da takip etti. Karşılaşmanın ilk seti 25-13’lük skorla Manisa Büyükşehir Belediyesporumuzun üstünlüğü ile geçildi, 1-0. İkinci sette Yunusemre Belediyespor, 16-25’lik skorla setleri eşitledi 1-1. Karşılaşmanın uzatma seti, iki ekibin de karşılıklı sayıları ile ilerledi. 16-15’lik skorla öne geçen Manisa Büyükşehir Belediyesporumuz, maç sayısında hata yapmadı ve başarılı hücum setiyle karşılaşmayı 17-15’lik skorla kazanmasını bildi. Maç sonunda takımımız, şampiyonluk sevincini doyasıya yaşadı.

Kupa Töreni 30 Ekim’de Yapılacak

Cumhuriyet Turnuvası’nı şampiyonlukla noktalayan Manisa Büyükşehir Belediyespor’umuz şampiyonluk kupasına törenle kavuşacak. 30 Ekim Cuma günü saat 16.00’da Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenecek seramoni ile kupayı kaldıracak olan Yıldız Kızlarımız, daha sonra şampiyonluk kupasını kulüp müzesine götürecek.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
az bulutlu