Futbol izleyicisinin aklıyla alay ediyorlar

Yusuf Polat, "Futbolu yöneten TFF, MHK hepiniz gitmeden ne taraftara ne futbolculara ne de kulüp yöneticilerine huzur yok." diye yazdı.

Spor 08.01.2022, 00:36
Futbol izleyicisinin aklıyla alay ediyorlar

Spor Yazarı Yusuf Polat,  Futbol, Nihat Özdemir ve saz arkadaşlarının oyuncağı olmadığını belirterek, "futbol izleyicisinin aklıyla alay etmeyin. Seminer yapılalı daha bir hafta olmamışken bu yaşanan hakem hatası nedir?" diye yazdı.

Geçtiğimiz günlerde Merkez Hakem Kurulu Kış Semineri yapıldığını  belirten Yusuf Polat,  MHK Başkanı Ferhat Gündoğdu, Spor Toto Süper Lig'in ikinci yarısında en büyük hedeflerinin topun oyunda kalma süresini artırmak olduğunu belirttiğini, Aynı seminerde TFF Başkanı Nihat Özdemir'de aynı şeyleri söylediğini belirtti."Türk hakemliğinde yeni yılla birlikte yeni bir dönem başlayacakmış…"

Spor Yazarı Yusuf Polat, yazısını şöyle devam ettidi:

"Evet yeni dönem müthiş başladı. Trabzonspor sahasında Öznur Kablo Yeni Malatyaspor'u 1-0 yendi. Bu ‘müthiş’ maçı yöneten hakem Fırat Aydınus, VAR hakemi de Ali Şansalan’dı. Bruno Peres ile Karim Hafez arasında yaşanan bir pozisyonda, Peres’e çıkması gereken kırmızı kart es geçildi. Yardımcı hakem görmedi, Fırat Aydınus görmedi, VAR hiç görmedi. Nihat Özdemir’in dediği yeni bir dönem buysa eğer, bunun ilk yarıdan hiçbir farkı yok. Sosyal medyada Rıdvan Kevrek isimli bir arkadaş var. Geçen haftalarda hakemlerle ilgili bir komik video paylaşmışlardı. İzlemeyenlere o videoyu izlemelerini tavsiye ediyorum. İzlediklerinde bana hak verecekler. Uzun lafın kısası, hepiniz gideceksiniz. Futbol, Nihat Özdemir ve saz arkadaşlarının oyuncağı değil. Futbol izleyicisinin aklıyla alay etmeyin. Seminer yapılalı daha bir hafta olmamışken bu yaşanan hakem hatası nedir? Futbolu yöneten TFF, MHK hepiniz gitmeden ne taraftara ne futbolculara ne de kulüp yöneticilerine huzur yok; gideceksiniz!

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)