banner434

banner433

Galatasaray'ın Oyuncusu Değiller!

Spor yazarı Yusuf Polat, Galatasaray’ın her imkanından yararlanıp, hayal dahi edemeyecekleri hayatı yaşayan bu futbolcuların hem takıma hem de taraftara hesap vermesi gerektiğini belirtti.

Spor 22.02.2022, 00:35
Galatasaray'ın Oyuncusu Değiller!

Galatasaray’ın her imkanından yararlanıp, hayal dahi edemeyecekleri hayatı yaşayan bu futbolcuların hem takıma hem de taraftara hesap vermesi gerektiğini savunan Spor Yazarı Yusuf Polat yeni yazısında şunları söyledi:

Taraftara hesap vermesi gerekiyor

"Spor Toto Süper Lig'de 26. haftanın kapanış maçında Galatasaray, Göztepe’yi deplasmanda 3-2 yenerek galibiyet hasretine son verdi. Sakın skor sizi yanıltmasın Galatasaray’da iyiye giden bir şey yok. Emin olun taraftar alınan 3 puana sevinmiyor. Burak Elmas gitmediği sürece de sevineceklerini sanmıyorum. Gideceklerin başında bazı futbolcularda var ki onlar kesinlikle Galatasaray'ın oyuncusu değiller. Bunların başında, Babel, Taylan, Halil Dervişoğlu ve Ömer Bayram geliyor. Her maç taraftarı çıldırtan bu 4’lü nasıl hâlâ takımda forma şansı buluyor anlamak güç. Galatasaray’da futbolcu olup, Galatasaray’ın her imkanından yararlanıp, hayal dahi edemeyecekleri hayatı yaşayan bu futbolcuların hem takıma hem de taraftara hesap vermesi gerekiyor. Ya hesap verecekler ya da kendi kapasitesindeki takımlara kulübe sorun çıkarmadan gidecekler."

Beşiktaş ve en önemlisi Galatasaray taraftarının sonunun iyi olmadığını belirten Yusuf Polat yazısının devamında şunları söyledi:

Trabzonspor'un şampiyonluğu tescil edilsin

"Bitmesine 12 hafta kaldı. Trabzonspor'un Fenerbahçe'yle arasında 20, Beşiktaş'la 22 Galatasaray'la 31 puan fark var. Bu farkın kapanma ihtimali yok. Konyaspor ve Adana Demirspor’un da kalan maçlarda Karadeniz ekibini yakalama şansı çok az. Hal böyle olunca buradan TFF’ye bir öneride bulunayım. Sezon Trabzonspor'un şampiyonluğu ile sona ersin. Mümkünse kalan haftalar oynanmasın. Yoksa Fenerbahçe, Beşiktaş ve en önemlisi Galatasaray taraftarının sonu iyi değil. Bu çileye bu eziyete daha fazla katlanamazlar."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)