Geleceğin Yetenekleri Büyükşehirde Yetişiyor

Manisa Büyükşehir Belediyespor, yaz spor okullarında da önemli bir rekora imza attı.

Spor 25.06.2015, 22:27 25.06.2015, 22:38
Geleceğin Yetenekleri Büyükşehirde Yetişiyor

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un açtığı yaz spor okulu bu yılda büyük ilgi gördü. Futbol, Basketbol, Voleybol, Yüzme, Tenis, Okçuluk ve Cimnastik olmak üzere yedi ayrı branşta yaz spor okulu açan Büyükşehir Belediyespor, bin 500 öğrenciye spor yapma imkânı sağlıyor.

Son dönemde spor alanında önemli atılımlar yapan Manisa Büyükşehir Belediyespor, yaz spor okullarında da önemli bir rekora imza attı. Bu yıl Futbol, Basketbol, Voleybol, Yüzme, Tenis, Okçuluk ve Cimnastik branşlarında yaz spor okulu açan kulüp, sporcuların akınına uğradı. Bu sene ilginin önceki yıllara oranla daha fazla olduğuna dikkat çeken Büyükşehir Belediyespor Alt Yapı Sorumlusu İsmail Özer, Büyükşehir Belediyespor’un şehirde marka haline geldiğini söyledi. İlginin kendilerini mutlu ettiğini belirten Özer, “Şu ana kadar bin 500 öğrenci yaz spor okullarımıza kaydını yaptırdı. Büyükşehir Belediyesi’nin yakın zamanda hizmete açtığı Spor Salonu ve Kapalı Yüzme Havuzu’nun yanı sıra Halil Onultmak Spor Tesisleri ile birlikte Fikri Bayrıl Spor Tesisleri’nde eğitimlerimiz sürüyor. Ulusal platformda tanınan ve takdir edilen bir kulüp haline geldik” diye konuştu.geleceğin yetenekleri

Yetenekli Sporcular Kulübe Kazandırılacak

Manisa Büyükşehir Belediyespor olarak yaz spor okullarında eğitim gören sporcuları geleceğe hazırladıklarını ifade eden Özer, “Yaz okulumuzda değişik branşlarda eğitim gören öğrencilerden yetenekli olanları kulübümüz bünyesine kazandırmayı hedefliyoruz. Bununla ilgili eğitim veren hocalarımızın raporu doğrultusunda hareket edeceğiz. Manisa Büyükşehir Belediyespor’u sporcu fabrikası haline getirmek istiyoruz” dedi.

Ailelerden Büyükşehir Belediyespor’a Teşekkür

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un Yaz Spor Okulları’ndan faydalanan öğrencilerin aileleri ise verilen eğitimlerden oldukça memnun. Çocuklarına spor yapma imkânı sağladığı için Manisa Büyükşehir Belediyespor’a teşekkür eden aileler, “Çocuklarımız yaz tatilini en iyi şekilde değerlendiriyorlar. Şehrimizde çocuklarımıza böyle imkânların sağlanmasından dolayı mutluyuz. Umarız bu faaliyetler önümüzdeki dönemde de devam eder” şeklinde konuştu.
Yorumlar (0)