Giresunspor ilk üç puanı evinde aldı  

Balıkesirspor’un Abwo’nun golüyle 1-0 yenen Giresunspor’da yüzler gülüyor. Karşılaşma sonrası iki takımın da teknik adamları açıklamalarda bulundu.

Spor 28.08.2016, 23:09
Giresunspor ilk üç puanı evinde aldı  

Mücadele sonrası açıklamada bulunan Giresunspor Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, sahalarında kazandıkları için mutlu olduklarını söyleyerek şöyle dedi:

İyi bir takımız, iyi oyuncularımız var ama biraz zaman ihtiyacımız var” diyen Kaplan, ”Bizim geçen hafta oynadığımız oyun daha farklıydı bu hafta ki oyunumuz daha farklı çünkü rakip takımı analiz ettiğimizde onların hep uzun toplarla geldiğini bizim de önce kontrollü oynayıp ondan sonra golü bulmamızı istedi. Maçın geneline baktığımız zaman istek, arzu, hırs ve mücadele bakımından kazanmak isteyen bir takımımız vardı. Milli Takım aramız var ondan sonraki maçımız deplasmanda olacak ama ben cesaretli bir insanım, bizim için içerisi dışarısı fark etmiyor. Ben Giresun halkını mutlu etmek için buradayım


Balıkesirspor’un Teknik Direktörü Reha Erginer ise kaybettikleri için üzgün olduklarını söyledi. Erginer, ”Kötü bir maç desem ağır olmaz. Beklemediğimiz bir mağlubiyet ve ikinci yarısını çok iyi oynadığımız maçı kaybettik, üzgünüz” şeklinde konuştu.

 

Yorumlar (0)