Karatecilerimiz Denizli'de Madalyaları Topladı

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü turnuvadan 3 altın, 7 gümüş ve 7 bronz olmak üzere 17 madalya ve 2 kupa ile ayrıldı.

Spor 10.08.2021, 14:41
Karatecilerimiz Denizli'de Madalyaları Topladı

Manisa Büyükşehir Belediyesporlu karateciler Denizli'de düzenlenen Uluslararası Dekai-do Karate Turnuvası'nda madalyalara ambargo koydu. Turnuvada 17 sporcu ve 2 antrenör ile temsil edilen Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü turnuvadan 3 altın, 7 gümüş ve 7 bronz olmak üzere 17 madalya ve 2 kupa ile ayrıldı.

Uluslararası Dekai-do Karate Turnuvası 6-8 Ağustos tarihlerinde Denizli'de gerçekleştirildi. Yaklaşık 550 sporcunun katıldığı turnuvada Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübün de 17 sporcu ve 2 antrenörle temsil edildi. Turnuvada büyük başarı gösteren sporcularımız turnuvadan 3 altın 7 gümüş ve 7 bronz olmak üzere toplam 17 madalya kazanma başarısı gösterdiler. Öte yandan sporcularımız turnuvadan 2 de kupayla döndü. Büyük Bayan Takım Kumite'de birincilik kupasını Manisa'ya getiren sporcularımız, Ümit Genç Takım Kumite'de de ikincilik kupasını elde etti. Manisa Büyükşehir Belediyesi Yönetim Kurulu Üyeleri Haşim Elmalı ve Engin Altun, turnuvanın ardından Manisa'ya dönen sporcularımızla Tevfik Lav Spor Tesisleri'nde bir araya geldi. Sporcularımız ve antrenörlerini elde ettikleri başarılar nedeniyle tebrik eden Yönetim Kurulu Üyelerimiz, sporcularımızın başarılarının devamını diledi.

Dereceye Giren Sporcularımız

Altın Madalya

Şevval Bakan

Gülçin Akyıldız

Büyük Bayan Takım Kumite

-Ebru Günayar

-Şevval Bakan

-Gülçin Akyıldız

Gümüş Madalya

Nurahsen Kocakaplan

Atilla Yiğit Özsu

Sultan Dönmez

Doğukan Delimanlar

Ebru Günayar

Onur Acar

Ümit Genç Takım Kumite

-Kevser Koparan

-Ceylin Nur Borazan

-Ceyda Arslan

-Sultan Dönmez

Bronz Madalya

Zehra Kocakaplan (Kata)

Nurahsen Kocakaplan (Kata)

Ecrin Eda Arslan

Ceylin Ferihan Uyanık

Kevser Koparan

Ahmet Can Karakaş

Berke Tırnova

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)