banner434

banner433

Manisa BBSK, Yemekte Bir Araya Geldi

Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Güzgülü, Basketbol Şube Sorumlusu Bora Çaylan, yönetim kurulu üyeleri, teknik ve idari kadro ile basketbol A takımı oyuncuları yemekte bir araya geldi.

Spor 02.04.2022, 04:30
Manisa BBSK, Yemekte Bir Araya Geldi

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol A Takımı, Rüzgarın Bahçesi isimli işletmenin düzenlediği barbekü organizasyonuna katıldı. Organizasyonda; Kulüp Başkanı Mehmet Güzgülü, Basketbol Şube Sorumlusu Bora Çaylan, Yönetim Kurulu Üyeleri Gökmen Aytaç ile Metin Memiş, teknik ve idari kadro ile basketbol A takımı oyuncularımız yer aldı. Yemekte teknik ekip ve oyuncuların hayli moralli olduğu gözlenirken şampiyonluk hedefi üzerinde duruldu. Kulüp Başkanı Mehmet Güzgülü, Rüzgarın Bahçesinde kendilerini ağırlayan Ahmet Aktürk’e teşekkür etti.

Hedef Basketbol Süper Ligi

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Güzgülü, konuşmasına kendilerini ağırlayan Ahmet Aktürk’e teşekkür ederek başladı. Güzgülü, “Takımımız sağlam adımlar ile şampiyonluk yolunda ilerliyor. 2 Nisan Cumartesi günü de saat 14’te Akhisar Belediye ile oynayacağımız maça tüm taraftarlarımızı davet ediyorum. Hedefimiz yolumuza kayıpsız devam ederek sezon sonunda Basketbol Süper Ligine çıkmak. Bu gücü ve inancı da takımımızda görüyorum” dedi.

Yorumlar (0)