Manisa Büyükşehir Belediyespor- Budo Gemlik Basket Karşılaşması

Türkiye Basketbol Ligi’nin 20. haftasında Cuma günü saat 18.00’da Muradiye Spor Salonu’nda oynayacağı Budo Gemlik Basket maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Karşılaşma TRT Spor 2 ekranlarından canlı yayınlanacak.

Spor 25.02.2021, 10:36
Manisa Büyükşehir Belediyespor- Budo Gemlik Basket Karşılaşması

Büyükşehir Belediyesporumuz, Türkiye Basketbol Ligi’nin 20. haftasında Cuma günü saat 18.00’da Muradiye Spor Salonu’nda oynayacağı Budo Gemlik Basket maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Karşılaşma TRT Spor 2 ekranlarından canlı yayınlanacak.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımımız, 26 Şubat Cuma günü saat 18.00’da Budo Gemlik Basket ile karşılaşacak. Karşılaşma öncesinde dev adamlarımız, galibiyet parolasıyla hazırlıklarına Muradiye Spor Salonu’nda yaptığı antrenmanla devam etti. Baş Antrenörümüz Ceyhun Cabadak yönetiminde gerçekleşen antrenmanda teknik ve taktik çalışmalara devam edildi. Baş Antrenör Ceyhun Cabadak, “Tek amacımız var, o da Budo Gemlik maçını kazanmak. Play-off açısından da artık kayıp verilmemesi gereken haftalardayız. Bu doğrultuda takım olarak en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Evimizde oynamanın avantajı ile maçtan galip gelmek istiyoruz” dedi.

TRT Spor 2’den Canlı yayınlanacak

Türkiye Basketbol Ligi’nin 20.haftasında oynanacak karşılaşma 26 Şubat 2021 Cuma günü saat 18.00’da TRT Spor 2 ekranlarından canlı yayınlanacak. 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)