Masa Tenisinin Şampiyonları Turgutlu’ya Gurur Yaşattı 

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Gençlik Gücü Masa Tenisi Takımı’nın katıldıkları turnuvada 4. olarak ilçeye iki kupayla dönmesinin mutluluğunu paylaştı.

Spor 27.12.2018, 15:03 27.12.2018, 15:07
Masa Tenisinin Şampiyonları Turgutlu’ya Gurur Yaşattı 

Bir ilke imza atan kız ve erkek takımının gençleri Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazanırken, Turgutlu protokolü de genç sporcuları düzenlenen etkinlikte tebrik etti. 

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından düzenlenen 2018-2019 sezonu Ege Bölgesi Gençler Takım Yarışmaları 22-23 Aralık 2018 günlerinde Muğla’nın Milas ilçesinde oynanan müsabakalarla tamamlandı. Milas Belediyesi´nin ev sahipliğini yaptığı Masa Tenisi Gençler Ege Bölgesi Şampiyonluğu’na Muğla, Afyon, Aydın, Denizli, İzmir, Kütahya, Manisa ve Uşak illerinin takımları katıldı. Turnuvada Manisa ilini Turgutlu’dan Gençlik Gücü Spor kulübü temsil ederken, hem kız hem erkek takımları elde ettikleri başarılarla şampiyonanın ikinci ayağı olan ve 2019 Yılı Mart ayında Eskişehir’de yapılması planlanan 2. Tur Masa Tenisi Gençler Takım Yarışmaları’na katılmayı hak kazandı. Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin ve İlçe Emniyet Müdürü Volkan Parıldar da İnci Üzmez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen programla, hem sporcuları hem de antrenörlerini tebrik etti, başarılarının devamını diledi.


 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)