Alexa

Mevlanaspor Kadıköy Maçında Futbolculara Şiir Kitabı Sürprizi

Bafralı şair, yazar, emekli İngilizce Öğretmeni ve gazeteci Oktay ZERRİN' in piyasadaki 4 şiir kitabından " Dünya Çocukla Güzel " ve " Sevgi Güneşi Çocuklar " adlı 2 çocuk şiir kitapları, Mevlanasporlu futbolculara; Mevlanaspor Kulübü tarafından, maç öncesi hediye edildi.

Mevlanaspor Kadıköy Maçında Futbolculara Şiir Kitabı Sürprizi

Oktay ZERRİN' in piyasadaki 4 şiir kitabından "Dünya Çocukla Güzel " ve "Sevgi Güneşi Çocuklar" adlı 2 çocuk şiir kitapları Mevlanasporlu futbolculara; Mevlanaspor Kulübü tarafından, maç öncesi hediye edildi.

Bafra Mevlanaspor- Samsun Kadıköyspor Samsun U 15 Ligi maçında; Bafra Suni Çim Saha' da oynanan karşılaşma öncesi; şair ve yazar Oktay Zerrin' in çocuk şiir kitapları, 25 Mevlanasporlu oyuncuya hediye edildi.

Gazeteci Oktay Zerrin Bana bu kitap sürprizi ve jestini yapan Bafra Mevlanaspor Kulübü ie Mevlanaspor Futbol Şube Sorumlusu ve 2. Başkan sayın Arif ÖZTÜRK beye çok teşekkür ederim.

Görüldüğü gibi kitaplar; sadece kitap fuarları ve okullardaki imza günlerinde okuyucuya ulaşmıyor; bu örnek sporculuk anlayışı için Bafra' mızın değerli spor kulübü Mevlanaspor ve tüm değerli yöneticilerini kutlarım.

Sanata, edebiyata, kültür ve spora sahip çıkıldıkça; ülkemizde daha faydalı eğitim, kültür ve sportif hizmetler v e faaliyetler gerçekleşecektir.
Aynı ilgiyi yâni şiir kitaplarınailgiyi; Bafra Kaymakamlığı, İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü, Kütüphanelerimiz, belediye ve sivil toplum kuruluşlarından da  bekliyoruz. "şeklinde duygu ve düşüncelerini dile getirdi.

Şair ,yazar ve gazeteci, emekli eğitimci Oktay ZERRİN'in yeni ve sevgi konulu, 4. şiir kitabı " Sen Çarar Bu Yürek " de kısa zamanda Bafralı okurların yoğun ilgisini çekti.

Haber Merkezi-Bafra
 

YORUM EKLE