“Müthiş bir mücadele oldu”

Galatasaray Odeabank karşısında attığı 24 sayıyla maçın en skorer ismi olan Earl Clark, karşılaşma sonrasında müthiş bir mücadele olduğunu belitti.

Spor 20.03.2017, 22:33
“Müthiş bir mücadele oldu”

Earl Clark, karşılaşma sonrasında müthiş bir mücadele olduğunu belirterek; “Taraftarlarımıza da destekleri için teşekkür ediyorum” dedi. 
Galatasaray, Odeabank karşısında oynadığı oyun ve attığı 24 sayıyla galibiyetin mimarlarından olan Earl Clark, karşılaşma sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. ABD'li oyuncu, müthiş bir mücadele olduğunu ifade ederek, “Müthiş bir oyun ve müthiş bir mücadele oldu."dedi. Amaçlarının sahaya çıkıp her şeylerini vermek olduğunu belirten Clark, "Taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum. Gerçekten müthiş bir karşılaşma oldu. Kazandığımız için mutluyum” dedi.


Sahada kendi oyununu oynadığını ifade eden Clark, “Ben sadece çıkıp kendi oyunumu oynamaya çalışıyorum ve elimden geldiğinde agresif oynamaya çalışıyorum. İlk kez ABD dışında oynuyorum. Elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Bugün özellikle son periyotta arkadaşlarım bana çok yardımcı oldu, boş şutlar çıkarmamı sağladı” dedi.

Kaynak: Kaynak: İHA
Yorumlar (0)