Osmanlıspor, Hollanda’da güç depoluyor

Süper Lig 2015-2016 Hasan Doğan Sezonu'nda ilk kez mücadele edecek olan Ankara temsilcisi Osmanlıspor, sezon hazırlıkları kapsamında Hollanda’da güç depoluyor.

Spor 20.07.2015, 13:01 20.07.2015, 13:15
Osmanlıspor, Hollanda’da güç depoluyor

Yeni sezon hazırlıklarının ilk etabını Ankara’da tamamlayan Başkent ekibi Osmanlıspor, ikinci etap kamp çalışmaları için gittiği Hollanda’da günde çift idman yaparak yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. 

Bu sezon Süper Lig’de mücadele edecek olan Osmanlıspor, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Hollanda’da çalışmalarına başladı. 4 Temmuz’da Ankara’da kendi tesislerinde yeni sezon hazırlıklarının startını veren Başkent ekibi, iki günlük bayram izninin ardından Hollanda Arnhem yakınlarındaki Hotel Klein Zwitserland’da ikinci etap kamp çalışmalarına başladı.

Tecrübeli teknik adam Mustafa Reşit Akçay nezaretinde kampın yapıldığı Hotel Klein Zwitserland’ın sahasında ilk antrenmanına çıkan Osmanlıspor, çalışmalara 45 dakika süren ısınmaya yönelik koordinasyon çalışmasıyla başladı. Daha sonra 45 dakika da taktik ağırlıklı çalışma yapan Başkent ekibi günün ilk antrenmanını tamamladı. 

Osmanlıspor FK, bugün akşam saatlerinde yapacağı günün ikinci antrenmanıyla yeni sezon hazırlıklarını devam ettirecek.

HOLLANDA'DA DÖRT HAZIRLIK MAÇI OYNANACAK

Bu arada Mustafa Reşit Akçay yönetimindeki mor sarılı ekip, 1 Ağustos tarihine kadar Hollanda’daki çalışmalarını devam ettirecek ve bu süre içerisinde 4 de hazırlık maçı oynayacak. Başkent ekibi, Süper Lig ekiplerinden Mersin İdmanyurdu, Yunanistan Süper Lig ekiplerinden Veria FC, Hollanda Süper Lig ekiplerinden Willem II ve Hollanda 2. Lig ekiplerinden Go Ahead Eagles takımlarıyla karşılaşacak.

Daha sonra Ankara’ya dönecek olan Başkent ekibi, 7-9 Ağustos tarihlerinde Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin (TSYD) Ankara Şubesi'nce düzenlenecek olan TSYD Ankara Turnuvası’na katılacak.
Yorumlar (0)