Öztürk, judocular Zilan Ertem ile Mehmet Şahin Ertem'i ödüllendirdi

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, Avrupa Judo Şampiyonası’nda gururumuz olan judocular Zilan Ertem ile Mehmet Şahin Ertem'i tebrik ederek ödüllendirdi.

Spor 07.09.2021, 20:41
Öztürk, judocular Zilan Ertem ile Mehmet Şahin Ertem'i ödüllendirdi

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, Letonya’nın Riga kentinde yapılan Ümitler Avrupa Judo Şampiyonası’nda gururumuz olan judocular Zilan Ertem ile Mehmet Şahin Ertem'i tebrik ederek ödüllendirdi.

Letonya'da düzenlenen Ümitler Avrupa Judo Şampiyonası'nda mücadele eden Manisalı milli judoculardan Zilan Ertem 40 kg’da Avrupa 2.si, Mehmet Şahin Ertem 50 kg’da Avrupa 5.si oldu. Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, başarılı sporcuları ve antrenörleri makamda ağırlayarak ödüllendirdi. Ziyarette İl Müdür Yardımcısı Mustafa Buldu, Judo Manisa İl Temsilcisi Serhat Demir, Antrenör Fatih Akcan ve Erdal Bağaç yer aldı.

Türk judosuna yetenekli sporcular kazandırmaya devam ettiklerini belirten Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, "Çok sayıda ülkenin yer aldığı zorlu bir şampiyonadan başarıyla dönen Zilan ve Mehmet Şahin'i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Sporcularımızı şampiyonaya en iyi şekilde hazırlayan antrenörlerimizi de kutluyorum. Başarılar çok çalışarak elde edilir. Manisa'dan Türk judosuna yetenekli sporcular kazandırdığımız için son derece mutlu ve gururluyuz." dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)