Alexa

Pereira: Shakhtar Donetsk'i elemek için her şeyi yapacağız

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Shakhtar Donetsk'i elemek için her şeyi yapacaklarını söyledi.

Pereira: Shakhtar Donetsk'i elemek için her şeyi yapacağız

Fenerbahçe, Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynadığı hazırlık maçını 3-1 kazandı. Açıklamalarda bulunan teknik direktör Vitor Pereira, hazırlık boyunca en iyi oyunlarını oynadıklarını ifade etti.

 Pereira, "Ben tek bir yol biliyorum; çalışmak, çalışmak, çalışmak... Daha iyi bir yere gitmek için çalışmamız gerekiyor. Shakthar maçına kadar daha iyi hazırlanacağız, daha kuvvetli gideceğiz. Shakthar'ı elemek için her şeyi yapacağız. Shakthar'ın kuvvetli bir takım olduğunu biliyoruz, biz de kuvvetli bir takımız. Dengeli bir maç geçeceğini düşünüyorum." dedi.

Robin Van Persie’nin Shakhtar Donetsk maçına yetişip yetişemeyeceği hakkında sorulan sorulara Pereira, “Bilmiyorum o maça yetişir mi. Çalışacak, diğer oyuncular gibi çalışacak. Özel bir programı var onunla çalışmaya devam edecek.” dedi.

Pereira, "Çok kaliteli iyi bir vuruştu. Çok güzel goller attı. Kalbi ile oynuyor." yorumunda bulundu. 

TURU GEÇMEYİ ÇOK İSTİYORUZ

Fenerbahçeli golcü futbolcu Moussa Sow "İyi şekilde çalışmaya çalışıyoruz. İyi sezon çıkaracak takım oluşturmaya çalışıyoruz. Ben şuna inanırım. Her zaman çalışmak mecburiyetindeyim. İyi bir şekilde çalışırsanız karşılığını alırsınız. Bugün iyi çalışmanın karşılığını aldım." dedi. 

UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme maçı için ise "Turu geçmeyi çok istiyoruz. Shakthar'ı elemek istiyoruz. Gruplara kalmak istiyoruz. Fenerbahçe'de hedef hep bir üst turdur." dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2019, 01:07
YORUM EKLE