Alexa

Resmen Açıkladı: 'Erken seçim olmayacak'

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, "Yönetim kurulu, demokratik olmayan yöntemlerle olağanüstü genel kurula gitmeyi asla kabul etmeyecektir" dedi.

Resmen Açıkladı: 'Erken seçim olmayacak'
banner327

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kulüpte erken seçim olmayacağını ifade etti. Yıldırım; "Yönetim kurulu, demokratik olmayan yöntemlerle olağanüstü genel kurula gitmeyi asla kabul etmeyecektir" diye ifade etti..

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Dergisi'nin Mart sayısında yazdığı yazıda birçok konuya temas etti. Özellikle olağanüstü genel kurulla ilgili olarak kesin ve net ifadeler kullanan AzizYıldırım, "Yönetim Kurulu'nun demokratik olmayan yöntemlerle olağanüstü bir genel kurula gitmeyi asla kabul etmeyeceğini şahsım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım adına kesin bir dille açıklamayı bir gereklilik olarak görüyorum" dedi.

Yıldırım "Olağan Genel Kurulumuzda, camiamıza, Yargıtay kararı sonrası için verdiğimiz sözümüzün, maksat ve anlamından çıkartılmak suretiyle kulübün yönetim erkine yönelik bir zayıflatma aracına dönüştürülmüş olmasını ve bunun yaratmış olduğu vahim sonuçları dikkatle takip ediyorum."dedi.

Yönetim Kurulu’nun, demokratik olmayan yöntemlerle olağanüstü bir genel kurula gitmeyi asla kabul etmeyeceğini ifade eden Yıldırım; "şahsım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım adına kesin bir dille açıklamayı bir gereklilik olarak görüyorum. Yönetim Kurulu’na çeşitli şekillerde baskı yapmak suretiyle Kulübü olağanüstü genel kurula götüreceğini düşünenlere yanlış yolda olduklarını bir kez daha hatırlatmakta yarar görüyorum. Bunun sadece Fenerbahçe’ye zarar vereceğini ve hortlatılmak istenen bu yöntemin geçmişte Fenerbahçe’ye nasıl ağır zararlar verdiğini kendilerine son bir kez daha hatırlatmak isterim. Bu yanlış yolu, kendilerine yol tutanların bilmesini isterim ki; geçmişte de bu yanlış yolu bir daha girilmemek üzere kapayan bendim, şimdi de bu yolu yeniden açmak isteyenlerin karşısında yine ben olurum. Şahsen ben, bu yöntemler ile Fenerbahçe’yi yönetmeye talip olacak bir Fenerbahçeliyi tanımıyorum, bilmiyorum. Eğer ortada bu yöntem ile Fenerbahçe’yi yönetmeye talip olan, bu yöntem ile mevcut yönetim yıkıldığında ortaya çıkacak bir başkan adayı varsa bunu da bir Fenerbahçeli olarak ben de bilmek isterim." dedi.

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2017, 14:34
YORUM EKLE