Şampiyon Çanakkale’de Kürsüye Çıktı

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un atletizm branşındaki gururu Ahmet Bayram, Çanakkale Bozcaada’da 1’cisi düzenlenen 1.Run The Island Bozcaada Yarı Maratonu’nda ter döktü,

Spor 18.09.2019, 19:38
Şampiyon Çanakkale’de Kürsüye Çıktı

Çanakkale Bozcaada’da 1’cisi düzenlenen 1.Run The Island Bozcaada Yarı Maratonu’nda ter döken Manisa Büyükşehir Belediyespor’un atletizm branşındaki gururu Ahmet Bayram, kulübün adını yine başarıyla duyurdu. 

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Bozcaada Kaymakamlığı, Bozcaada Belediyesi, Türkiye Atletizm Federasyonu, Bozcaada Turizm Derneği işbirliği ile düzenlenen 1. Run The Island Bozcaada Yarı Maratonu, 11 ve 21 kilometre parkurlarında yapıldı. 

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un şampiyon atleti Ahmet Bayram, 380 sporcu arasında genel klasmanda 4’üncü, kendi yaş grubunda ise 1’inci oldu. 

21 kilometreyi 1 saat 18 dakikada koşan Ahmet Bayram, “ Kulübüm Manisa Büyükşehir Belediyespor’un adını yine başarıyla temsil ettiğim için çok mutluyum. Kendi yaş grubumda ikinci olan rakibime 21 dakika fark atarak maratonu tamamladım. Her zaman sporun ve sporcunun yanında ola ve bizlere büyük destek veren başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere, kulüp başkanımız Mevlüt Aktan ve yönetim kurulu üyelerimize bir kez daha teşekkür diyorum” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu