Şampiyon sporcu Gülşen Delen, Milli Takıma Seçildi

MANİSA Büyükşehir Belediyespor Atıcılık ve Avcılık takımı şampiyon sporcusu Gülşen Delen, Türk Milli Takımı’na seçilme hakkı kazandı.

Spor 29.03.2021, 21:23
Şampiyon sporcu Gülşen Delen, Milli Takıma Seçildi

MANİSA Büyükşehir Belediyespor Atıcılık ve Avcılık takımının şampiyon sporcusu Gülşen Delen, Mersin Erdemli’de düzenlenen Büyük Bayanlar Havalı Tüfek Yarışmasında topladığı 620 puanla, Türk Milli Takımı’na seçildi. 

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonası, Mersin-Erdemli ilçesinde gerçekleşti.

Manisa Büyükşehir Belediyesporumuzun başarılı sporcusu Gülşen Delen de mücadele ettiği Büyük Bayanlar Havalı Tüfek Yarışmasında, 6 serilik atışlarda sırasıyla 103.0, 104.0, 103.9, 102.9, 103.3 puan aldı ve toplamda 620 puanla atışları tamamladı.

Mersin ili Erdemli ilçesinde gerçekleştirilen şampiyonada topladığı 620 puanla Milli Takıma seçilme hakkı kazanan Gülşen Delen’in başarısıyla gururlandıklarını belirten Kulüp Başkan Yardımcısı Hakan Kadayıfçılar, “Manisa Büyükşehir Belediyespor olarak katıldığımız her turnuvadan başarılı sonuçlarla dönmeyi hedefliyoruz. Sporcumuz Gülşen Delen’de şanlı bayrağımız için mücadele etme fırsatı yakaladı. Tüm camiayı mutlu eden bir sonuç oldu. Gülşen’i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu. 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)